d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1265326542655265626575001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 30 2014 10:26am
Quote (fahrii @ Apr 30 2014 06:20pm)
Mondjuk kicsit antiszociálisan érdekes pont eladónak menni. De úgy vagyok vele, hogy talán még nyernék is vele, talán követlenebbül állnék ismeretlen emberekhez ezután.


>hülye emberek hülye kérdéseire kell egész nap válaszolnod
>"közvetlenebbül állnék ismeretlen emberekhez ezután"

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 30 2014 10:28am
Quote (fahrii @ Apr 30 2014 06:20pm)
Mondjuk kicsit antiszociálisan érdekes pont eladónak menni. De úgy vagyok vele, hogy talán még nyernék is vele, talán követlenebbül állnék ismeretlen emberekhez ezután.


nem latom ennek mi koze van a szocialis skilljeidhez
motivacios level eleg sok helyen csak arra jo hogy rohogjenek rajta
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Apr 30 2014 10:33am
Quote (putincykavodka @ Apr 30 2014 05:28pm)
nem latom ennek mi koze van a szocialis skilljeidhez
motivacios level eleg sok helyen csak arra jo hogy rohogjenek rajta


Igazából az önéletrajz is. Múltkor összeültünk mikor nem volt forgalom és hangosan olvastuk a legszebb beérkezett önéletrajzokat egymásnak.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 30 2014 11:15am
Quote (iFeelAlone @ 30 Apr 2014 18:33)
Igazából az önéletrajz is. Múltkor összeültünk mikor nem volt forgalom és hangosan olvastuk a legszebb beérkezett önéletrajzokat egymásnak.


inb4 a tiédet is felolvasták a többiek miután elmentél
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 30 2014 11:43am
Quote (fahrii @ 30 Apr 2014 18:20)
Mondjuk kicsit antiszociálisan érdekes pont eladónak menni. De úgy vagyok vele, hogy talán még nyernék is vele, talán követlenebbül állnék ismeretlen emberekhez ezután.


szerintem pont jo, ha ra vagy kenyszerulve, hogy idegenekkel beszelj, elobb utobb hozzaszoksz, alarmilyen kenyelmetlen is elsore
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 30 2014 11:44am
Quote (tevetava @ 30 Apr 2014 18:43)
szerintem pont jo, ha ra vagy kenyszerulve, hogy idegenekkel beszelj, elobb utobb hozzaszoksz, alarmilyen kenyelmetlen is elsore


Mintha olvastam volna egy hasonlo temaju esszet. :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 30 2014 11:45am
Quote (josheide @ 30 Apr 2014 19:44)
Mintha olvastam volna egy hasonlo temaju esszet. :D


ennyikeh
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 30 2014 12:36pm
kőbányai & jagermaister
win
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 30 2014 12:50pm
Quote (Ghostmasterq @ Apr 30 2014 06:36pm)
kőbányai & jagermaister
win


hogy lehet azt a szart meginni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 30 2014 12:57pm
Quote (Senee @ 30 Apr 2014 20:50)
hogy lehet azt a szart meginni


hogy lehet a 90 forintos mocsok kolat meginni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1265326542655265626575001Next
Closed New Topic New Poll