Quote (fahrii @ 30 Apr 2014 18:20)
Mondjuk kicsit antiszociálisan érdekes pont eladónak menni. De úgy vagyok vele, hogy talán még nyernék is vele, talán követlenebbül állnék ismeretlen emberekhez ezután.
szerintem pont jo, ha ra vagy kenyszerulve, hogy idegenekkel beszelj, elobb utobb hozzaszoksz, alarmilyen kenyelmetlen is elsore