☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
2652
2653
2654
2655
2656
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 665842
Replies: 50000
Track Topic
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#26531
Apr 30 2014 09:51am
:XD
hát biztos is ha nyerek a lottón kiszakadok ebböl a szar társadalombol aztán felőlem fel is fordulhattok
csak a pizzafutár ne
:XD
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#26532
Apr 30 2014 09:53am
mondom felmegyek már ***re ha már van paypalom nézek valami baromságot
hát licitáltam egy napszemüvegre
7 forintnál jár a licit, 15 forintig elmegyek
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#26533
Apr 30 2014 09:56am
Quote (Ghostmasterq @ Apr 30 2014 04:53pm)
mondom felmegyek már ***re ha már van paypalom nézek valami baromságot
hát licitáltam egy napszemüvegre
http://2.ii.gl/htjrc3.png
7 forintnál jár a licit, 15 forintig elmegyek
annyit nem adnek erte tbh xd
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#26534
Apr 30 2014 09:57am
Quote (Taszilo.^ @ 30 Apr 2014 16:56)
annyit nem adnek erte tbh xd
DE INGYEN KISZÁLLÍTJÁK
15 FORINTOT MEGÉR
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#26535
Apr 30 2014 09:58am
Ha schönherzen keresztül akarok beadni egy állásra jelentkezést akkor elég csak egy sablonönéletrajzot küldeni, vagy kell motivációs levél is?
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#26536
Apr 30 2014 10:01am
Quote (fahrii @ 30 Apr 2014 16:58)
Ha schönherzen keresztül akarok beadni egy állásra jelentkezést akkor elég csak egy sablonönéletrajzot küldeni, vagy kell motivációs levél is?
Modositsd az oneletrajzod specifikusan az allasra es irj motivacios levelet is.
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#26537
Apr 30 2014 10:10am
Quote (josheide @ 30 Apr 2014 17:01)
Modositsd az oneletrajzod specifikusan az allasra es irj motivacios levelet is.
Nincs még önéletrajzom, motivációs levél meg.... ez egy számítsástechnikai boltba eladó álláskör, mit írhatnék?
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#26538
Apr 30 2014 10:12am
Quote (fahrii @ 30 Apr 2014 17:10)
Nincs még önéletrajzom, motivációs levél meg.... ez egy számítsástechnikai boltba eladó álláskör, mit írhatnék?
Ja oke, arra talan eleg egy csicsas oneletrajz is.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#26539
Apr 30 2014 10:15am
Quote (fahrii @ 30 Apr 2014 18:10)
Nincs még önéletrajzom, motivációs levél meg.... ez egy számítsástechnikai boltba eladó álláskör, mit írhatnék?
googlezd ki mi az a motivációs levél, önéletrajzból meg irj egy oldalas verziót, nem nagy cucc
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#26540
Apr 30 2014 10:20am
Mondjuk kicsit antiszociálisan érdekes pont eladónak menni. De úgy vagyok vele, hogy talán még nyernék is vele, talán követlenebbül állnék ismeretlen emberekhez ezután.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2652
2653
2654
2655
2656
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact