d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1265226532654265526565001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 30 2014 09:51am
:XD

hát biztos is ha nyerek a lottón kiszakadok ebböl a szar társadalombol aztán felőlem fel is fordulhattok





csak a pizzafutár ne

:XD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 30 2014 09:53am
mondom felmegyek már ***re ha már van paypalom nézek valami baromságot
hát licitáltam egy napszemüvegre


7 forintnál jár a licit, 15 forintig elmegyek B)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 30 2014 09:56am
Quote (Ghostmasterq @ Apr 30 2014 04:53pm)
mondom felmegyek már ***re ha már van paypalom nézek valami baromságot
hát licitáltam egy napszemüvegre
http://2.ii.gl/htjrc3.png

7 forintnál jár a licit, 15 forintig elmegyek  B)


annyit nem adnek erte tbh xd
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 30 2014 09:57am
Quote (Taszilo.^ @ 30 Apr 2014 16:56)
annyit nem adnek erte tbh xd


DE INGYEN KISZÁLLÍTJÁK
15 FORINTOT MEGÉR
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 30 2014 09:58am
Ha schönherzen keresztül akarok beadni egy állásra jelentkezést akkor elég csak egy sablonönéletrajzot küldeni, vagy kell motivációs levél is?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 30 2014 10:01am
Quote (fahrii @ 30 Apr 2014 16:58)
Ha schönherzen keresztül akarok beadni egy állásra jelentkezést akkor elég csak egy sablonönéletrajzot küldeni, vagy kell motivációs levél is?


Modositsd az oneletrajzod specifikusan az allasra es irj motivacios levelet is.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 30 2014 10:10am
Quote (josheide @ 30 Apr 2014 17:01)
Modositsd az oneletrajzod specifikusan az allasra es irj motivacios levelet is.


Nincs még önéletrajzom, motivációs levél meg.... ez egy számítsástechnikai boltba eladó álláskör, mit írhatnék? :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 30 2014 10:12am
Quote (fahrii @ 30 Apr 2014 17:10)
Nincs még önéletrajzom, motivációs levél meg.... ez egy számítsástechnikai boltba eladó álláskör, mit írhatnék? :D


Ja oke, arra talan eleg egy csicsas oneletrajz is.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 30 2014 10:15am
Quote (fahrii @ 30 Apr 2014 18:10)
Nincs még önéletrajzom, motivációs levél meg.... ez egy számítsástechnikai boltba eladó álláskör, mit írhatnék? :D


googlezd ki mi az a motivációs levél, önéletrajzból meg irj egy oldalas verziót, nem nagy cucc
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 30 2014 10:20am
Mondjuk kicsit antiszociálisan érdekes pont eladónak menni. De úgy vagyok vele, hogy talán még nyernék is vele, talán követlenebbül állnék ismeretlen emberekhez ezután.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1265226532654265526565001Next
Closed New Topic New Poll