Quote (Senee @ Apr 30 2014 03:42pm)
nevessetek csak ezen de majd ha felnőttök rájöttök, hogy micsoda igazságtalanságok zajlanak és ha majd nektek kell egyedül megállnotok a helyeteket nektek se fog tetszeni, hogy a befizetett adóforintjaitokat amit azért fizettek be hogy legyen nyugdij meg épüljön a haza, korháztatás ellopdossák akkor majd megnézem menynire tartjátok majd mindezeket viccesnek
és akkor majd még pofán is röhög benneteket egy-egy zsigamarci az ellopott 40 millio után 30 évesen, hogy "haha a postaládába tette vki, na uccu vissz a gyárba mert nem tudunk mit lopni haha bb"
nem igaz nem látjátok mi zajlik itt
és akkor még mentek és szavazgáltok is rájuk
csak mert 18 évet betöltöttétek, miért ne
lol
nekem is a faszom kivan hogy keresek 70k ezer forintot és politikusok meg ellopják az egészet, nem birom kihozni a hónapot kola csipsz wow elöfizetése mert ezek meg bmwvel járnak meg csalnak.... pedig anyu még főz is néha