d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1265126522653265426555001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 30 2014 09:11am
Eljottem unokatesom ballagasara
Borzaszto, milyen ruhaban vannak ezek a fiatalok :(

This post was edited by tevetava on Apr 30 2014 09:12am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 30 2014 09:16am
Quote (tevetava @ 30 Apr 2014 15:11)
Eljottem unokatesom ballagasara
Borzaszto, milyen ruhaban vannak ezek a fiatalok :(


Legalább szoktak fürödni..
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 30 2014 09:21am
Quote (Smat @ Apr 30 2014 03:16pm)
Legalább szoktak fürödni..


meg a vérnyomásuk is okés
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 30 2014 09:33am
Quote (Senee @ 30 Apr 2014 15:21)
meg a vérnyomásuk is okés


Rugdalj még, könnyű a földön fekvőt rugdosni..
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Apr 30 2014 09:34am
Quote (Smat @ Apr 30 2014 03:33pm)
Rugdalj még, könnyű a földön fekvőt rugdosni..


ez a baj ezzel a társadalommal egyébként hogy mindig a gyengét bántják...
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 30 2014 09:38am
Quote (rapiddani @ 30 Apr 2014 16:34)
ez a baj ezzel a társadalommal egyébként hogy mindig a gyengét bántják...


a mocskis politikusok meg rakják félre a milliókat, és röhögnek azon hogy a nyomorult nép meg egymás tépi, pont így mint a fórumon....
de nem baj, legalább van egy kis pénz csipszre, meg kólára, én kiszálltam egy időre ebből a nyomorult társadalomból
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 30 2014 09:38am
Quote (rapiddani @ 30 Apr 2014 15:34)
ez a baj ezzel a társadalommal egyébként hogy mindig a gyengét bántják...


Közben a politikusok meg tömik a zsebüket meg a haverokkal mutyiznak meg bratyiznak nekem meg alig telik kólára érted :XD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 30 2014 09:42am
nevessetek csak ezen de majd ha felnőttök rájöttök, hogy micsoda igazságtalanságok zajlanak és ha majd nektek kell egyedül megállnotok a helyeteket nektek se fog tetszeni, hogy a befizetett adóforintjaitokat amit azért fizettek be hogy legyen nyugdij meg épüljön a haza, korháztatás ellopdossák akkor majd megnézem menynire tartjátok majd mindezeket viccesnek

és akkor majd még pofán is röhög benneteket egy-egy zsigamarci az ellopott 40 millio után 30 évesen, hogy "haha a postaládába tette vki, na uccu vissz a gyárba mert nem tudunk mit lopni haha bb"

nem igaz nem látjátok mi zajlik itt
és akkor még mentek és szavazgáltok is rájuk
csak mert 18 évet betöltöttétek, miért ne
lol
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Apr 30 2014 09:45am
Quote (Senee @ Apr 30 2014 03:42pm)
nevessetek csak ezen de majd ha felnőttök rájöttök, hogy micsoda igazságtalanságok zajlanak és ha majd nektek kell egyedül megállnotok a helyeteket nektek se fog tetszeni, hogy a befizetett adóforintjaitokat amit azért fizettek be hogy legyen nyugdij meg épüljön a haza, korháztatás ellopdossák akkor majd megnézem menynire tartjátok majd mindezeket viccesnek

és akkor majd még pofán is röhög benneteket egy-egy zsigamarci az ellopott 40 millio után 30 évesen, hogy "haha a postaládába tette vki, na uccu vissz a gyárba mert nem tudunk mit lopni haha bb"

nem igaz nem látjátok mi zajlik itt
és akkor még mentek és szavazgáltok is rájuk
csak mert 18 évet betöltöttétek, miért ne
lol


nekem is a faszom kivan hogy keresek 70k ezer forintot és politikusok meg ellopják az egészet, nem birom kihozni a hónapot kola csipsz wow elöfizetése mert ezek meg bmwvel járnak meg csalnak.... pedig anyu még főz is néha
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Apr 30 2014 09:49am
Quote (rapiddani @ Apr 30 2014 03:45pm)
nekem is a faszom kivan hogy keresek 70k ezer forintot és politikusok meg ellopják az egészet, nem birom kihozni a hónapot kola csipsz wow elöfizetése mert ezek meg bmwvel járnak meg csalnak.... pedig anyu még főz is néha


nem baj megnyerem a lottó ötöst és egész nap otthon fogok kola csipsz pizzaba fulladva wowozni meg anyunak adok kis penzt :XDA
Go Back To Magyar Topic List
Prev1265126522653265426555001Next
Closed New Topic New Poll