d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1264265266267268473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 19 2021 04:19am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 19 2021 10:54am)
Quote (Senee @ 10 Feb 2021 07:46)
Én valamelyik nap 3 nagydobozos redbullt ittam ~egymás után filmezés közben, megdugtam a babámat aztán lefeküdtem aludni.

errol lemaradtam volna? :S


asszem rici egy uj forumozo irta a care topicban hogy szarul lett par redbull utan, erre reagalt senee
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 19 2021 04:48am
Quote (Fej @ Nov 19 2021 11:46am)


Sok értelme nincs, de szép darab. :)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 19 2021 04:53am
Quote (-joey- @ 19 Nov 2021 11:48)
Sok értelme nincs, de szép darab. :)


Ugyanez a véleményem

Meg egy tristruner palara is inkább raknek spiritet mint exilet, egyszerűen több resistet ad, defenset meg ki nem kakálja le

Inkább fancy mint hasznos, de ez lehet ilyen rekord lesz, legdrágább item amit eddig D2R-ben láttam
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 19 2021 04:56am
Quote (Fej @ Nov 19 2021 11:53am)
Ugyanez a véleményem

Meg egy tristruner palara is inkább raknek spiritet mint exilet, egyszerűen több resistet ad, defenset meg ki nem kakálja le

Inkább fancy mint hasznos, de ez lehet ilyen rekord lesz, legdrágább item amit eddig D2R-ben láttam


Jaja.
UT-re a mostani HR árak mellett luxus az Exile. Spirit teszi a dolgát, de még egy 4*pdia shield is.
PvP-re pedig BM a life tap miatt.

Szóval ez tényleg csak ilyen kirakat cucc.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 19 2021 05:28am
Quote (harcikacsa17 @ 19 Nov 2021 11:15)
egy 20/16/10 anni mennyit erhet?


6-7k korul lattam, de nem biztos
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Nov 19 2021 06:58am
Quote (Anarkin @ Nov 19 2021 12:28pm)
6-7k korul lattam, de nem biztos


20-17-10esemért 9.2+t akartak adni 1+ hónapja. Csak ennyit esett?
Enigma árát nem merem megnézni 😀

This post was edited by csak_a_kommenteket_jottem_olvasn on Nov 19 2021 06:59am
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Nov 19 2021 07:32am
Quote (text_killer @ 17 Nov 2021 20:02)
https://i.imgur.com/UJhWzdX.png

eladható charsin kívül másnak is?



hát nem túl kapós

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=90077724&f=268&p=593300019

F
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Nov 19 2021 07:54am
Quote (Anarkin @ 19 Nov 2021 12:28)
6-7k korul lattam, de nem biztos


Sajnos 4k mar csak.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 19 2021 10:38am
Quote (harcikacsa17 @ 19 Nov 2021 14:54)
Sajnos 4k mar csak.


sztem kaphattál volna többet azért :C én megvettem volna afölött :C
Go Back To Magyar Topic List
Prev1264265266267268473Next
Add Reply New Topic New Poll