d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1264626472648264926505001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 95
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.63
Apr 29 2014 05:47am
Quote (bajcli @ Apr 29 2014 11:41am)
ebben az esetben itt a valasz:

igen, valaki ismeri.

orulok, hogy segithettem


:D

Tevetava: oké, bár eddig se terveztem hogy zavarjalak titeket
olvasgatok néha, de nem nagyon postolok
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 29 2014 05:58am
Quote (BrN @ Apr 29 2014 12:47pm)
:D

Tevetava: oké, bár eddig se terveztem hogy zavarjalak titeket
olvasgatok néha, de nem nagyon postolok


rofl le ne állj ezekkel, mert úgyis megmagyarázzák, hogy nem kellesz ide, és egyáltalán hogy van képed ide postolni. kb az a szint mint az oviban ha a szomszéd homokozóban akarsz játszani. :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 29 2014 05:58am
Quote (TuskesVanek @ 29 Apr 2014 13:58)
rofl le ne állj ezekkel, mert úgyis megmagyarázzák, hogy nem kellesz ide, és egyáltalán hogy van képed ide postolni. kb az a szint mint az oviban ha a szomszéd homokozóban akarsz játszani. :D


neked még mindig nem esett le, hogy te vagy a nyomorék, hihetetlen
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 29 2014 05:59am
Quote (tevetava @ Apr 29 2014 12:58pm)
neked még mindig nem esett le, hogy te vagy a nyomorék, hihetetlen


látod BrN erről beszélek :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 29 2014 05:59am
Quote (tevetava @ Apr 29 2014 11:58am)
neked még mindig nem esett le, hogy te vagy a nyomorék, hihetetlen


reported
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 29 2014 06:56am
Quote (tevetava @ 29 Apr 2014 12:37)
akkor üdv a klubban. itt először mindenki utálni fog, de ha nem szólsz vissza és viszonylag normálisan viselkedsz, egy idő után megtűr a közösség


igazabol szerintem aki nem retard modjara viselkedik senki sem baszogatja, tok mind1 h mikor regelt / mennyi postja van, lasd patrik etc
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 29 2014 07:00am
Quote (Fej @ Apr 29 2014 02:56pm)
igazabol szerintem aki nem retard modjara viselkedik senki sem baszogatja, tok mind1 h mikor regelt / mennyi postja van, lasd patrik etc


:hug:
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 29 2014 07:01am
Quote (Fej @ 29 Apr 2014 14:56)
igazabol szerintem aki nem retard modjara viselkedik senki sem baszogatja, tok mind1 h mikor regelt / mennyi postja van, lasd patrik etc


igaz, patriknak simán ment
a saját példám jutott eszembe, mikor 2010 környékén visszajöttem még nem voltam nyomorék, de mindenki azt hitte, multi vagyok meg ilyenek, de szépen lassan beilleszkedtem
most meg hát écesrákos vagyok

This post was edited by tevetava on Apr 29 2014 07:01am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 29 2014 07:04am
Quote (Fej @ Apr 29 2014 12:56pm)
igazabol szerintem aki nem retard modjara viselkedik senki sem baszogatja, tok mind1 h mikor regelt / mennyi postja van, lasd patrik etc


vele is geciskedtek csak nem vette fel

hát ha annyi pénzem lenne én se vennék fel semmit :XDFDXG
de lenyomoritva ne nyomorgassák még az embert tovább már hova


amúgy ez a többesszám aztán meg "patrik, etc" lol
mint mikor csinál vki temérdek szart de azért ad egy kislánynak egy cukrot
és hát azért nem is olyan rossz ember, adott a kislánynak cukrot etc
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 29 2014 07:05am
Quote (Senee @ Apr 29 2014 02:04pm)
vele is geciskedtek csak nem vette fel

hát ha annyi pénzem lenne én se vennék fel semmit :XDFDXG
de lenyomoritva ne nyomorgassák még az embert tovább már hova


amúgy ez a többesszám aztán meg "patrik, etc" lol
mint mikor csinál vki temérdek szart de azért ad egy kislánynak egy cukrot
és hát azért nem is olyan rossz ember, adott a kislánynak cukrot etc


:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1264626472648264926505001Next
Closed New Topic New Poll