Quote (Fej @ Apr 29 2014 12:56pm)
igazabol szerintem aki nem retard modjara viselkedik senki sem baszogatja, tok mind1 h mikor regelt / mennyi postja van, lasd patrik etc
vele is geciskedtek csak nem vette fel
hát ha annyi pénzem lenne én se vennék fel semmit :XDFDXG
de lenyomoritva ne nyomorgassák még az embert tovább már hova
amúgy ez a többesszám aztán meg "patrik, etc" lol
mint mikor csinál vki temérdek szart de azért ad egy kislánynak egy cukrot
és hát azért nem is olyan rossz ember, adott a kislánynak cukrot etc