d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1264526462647264826495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 95
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.63
Apr 29 2014 05:19am
Quote (RRC @ Apr 29 2014 11:13am)
ott van a videó alatt mi a zene cime, nem értem első körben hogy nem voltál képes megtalálni

keresd meg magadnak a zenét rofl


megnéztem a leírást, és megpróbáltam megkeresni, nem találtam.
első körben azt kérdeztem hogy ismeri-e valaki a zenét, én is rosszul fogalmaztam, mert nem a címére voltam kíváncsi.

This post was edited by BrN on Apr 29 2014 05:19am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 29 2014 05:28am
Quote (BrN @ 29 Apr 2014 13:19)
megnéztem a leírást, és megpróbáltam megkeresni, nem találtam.
első körben azt kérdeztem hogy ismeri-e valaki a zenét, én is rosszul fogalmaztam, mert nem a címére voltam kíváncsi.


egyebkent te jartal mar itt valaha? 08as acc 33 posttal, fura

This post was edited by tevetava on Apr 29 2014 05:28am
Member
Posts: 95
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.63
Apr 29 2014 05:32am
Quote (tevetava @ Apr 29 2014 11:28am)
egyebkent te jartal mar itt valaha? 08as acc 33 posttal, fura


Igen, a diablo trade miatt jártam erre régebben
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 29 2014 05:37am
Quote (BrN @ 29 Apr 2014 13:32)
Igen, a diablo trade miatt jártam erre régebben


akkor üdv a klubban. itt először mindenki utálni fog, de ha nem szólsz vissza és viszonylag normálisan viselkedsz, egy idő után megtűr a közösség
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 29 2014 05:41am
Quote (BrN @ 29 Apr 2014 13:19)
megnéztem a leírást, és megpróbáltam megkeresni, nem találtam.
első körben azt kérdeztem hogy ismeri-e valaki a zenét, én is rosszul fogalmaztam, mert nem a címére voltam kíváncsi.


ebben az esetben itt a valasz:

igen, valaki ismeri.

orulok, hogy segithettem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 29 2014 05:44am
Quote (bajcli @ 29 Apr 2014 13:41)
ebben az esetben itt a valasz:

igen, valaki ismeri.

orulok, hogy segithettem


Értelmes társaság.
Nem is tudom, mit vártam

This post was edited by SummertimeClothes on Apr 29 2014 05:44am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 29 2014 05:44am
Quote (tevetava @ Apr 29 2014 11:37am)
akkor üdv a klubban. itt először mindenki utálni fog, de ha nem szólsz vissza és viszonylag normálisan viselkedsz, egy idő után megtűr a közösség


jóvan ez így?!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 29 2014 05:45am
miért kell kapásból köcsögnek lenni

hülye nolifer gecik
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 29 2014 05:45am
Quote (Senee @ 29 Apr 2014 13:44)
jóvan ez így?!


igen
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 29 2014 05:46am
Quote (tevetava @ Apr 29 2014 01:37pm)
akkor üdv a klubban. itt először mindenki utálni fog, de ha nem szólsz vissza és viszonylag normálisan viselkedsz, egy idő után megtűr a közösség


engem sem utalt senki mikor eloszor idejozttem)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1264526462647264826495001Next
Closed New Topic New Poll