Quote (fahrii @ Apr 28 2014 05:51pm)
Kár h aranyáron van minden. Ha néha Bemegyek Debrecenbe venni valamit akkor is inkább viszek ételtartoban kaját és megeszem egy padon, asszonynak meg veszek egy dsajtburgert v valami szart.
implikálod, hogy barátnőd nem csak a maradékodat eheti meg
mekkora omega vagy