d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1264126422643264426455001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 28 2014 09:32am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 28 2014 09:33am
Quote (RRC @ 28 Apr 2014 17:01)
én a kinait utálom, mindig ugyanaz van minden helyen, ilyen túlédes ragadós "hús" aminek nagy rész panir


azt en is utalom, de ez egy fajta kaja a 10bol
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 28 2014 09:34am
Quote (anyd @ 28 Apr 2014 16:23)
én kétszer ettem ott, egyszer meshel és nem volt annyira jó


biztos ki lehet fogni ott is rosszat, meg én se szeretem mindegyiket, de általában kijelenteni hogy szar, az túlzás szerintem.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 28 2014 09:38am
Mi ma a trófeában ebédeltünk és elég n1 volt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 28 2014 09:44am
Tfw sose ettem meg KFCben, milyen ott a kaja? A rántott combon rajtahagyják a bőrét?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 28 2014 09:44am
Quote (fahrii @ 28 Apr 2014 17:44)
Tfw sose ettem meg KFCben, milyen ott a kaja? A rántott combon rajtahagyják a bőrét?


nem, csak be van panirozva
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 28 2014 09:44am
Quote (fahrii @ Apr 28 2014 04:44pm)
Tfw sose ettem meg KFCben, milyen ott a kaja? A rántott combon rajtahagyják a bőrét?


én nem szeretem a csontos húsokat, de a longer szendvicset imádom, egy kis hosszukés hambi buci benne egy rántott hús és isteni szósz meg minimális saláta
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 28 2014 09:45am
Quote (fahrii @ Apr 28 2014 03:44pm)
Tfw sose ettem meg KFCben, milyen ott a kaja? A rántott combon rajtahagyják a bőrét?


próbáld ki a grander meg a brazer szendvicset
nekem az a kettő a kedvencem
de az a tésztás twister se rossz
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 28 2014 09:49am
Quote (Senee @ Apr 28 2014 04:32pm)


XDDDDDDDDDDDDD OMFG
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 28 2014 09:50am
Quote (anyd @ Apr 28 2014 04:44pm)
én nem szeretem a csontos húsokat, de a longer szendvicset imádom, egy kis hosszukés hambi buci benne egy rántott hús és isteni szósz meg minimális saláta


a longert en is szeretem, tobbirol nem tudok velemenyt mondani
Go Back To Magyar Topic List
Prev1264126422643264426455001Next
Closed New Topic New Poll