☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
2641
2642
2643
2644
2645
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 666019
Replies: 50000
Track Topic
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#26421
Apr 28 2014 09:32am
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#26422
Apr 28 2014 09:33am
Quote (RRC @ 28 Apr 2014 17:01)
én a kinait utálom, mindig ugyanaz van minden helyen, ilyen túlédes ragadós "hús" aminek nagy rész panir
azt en is utalom, de ez egy fajta kaja a 10bol
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#26423
Apr 28 2014 09:34am
Quote (anyd @ 28 Apr 2014 16:23)
én kétszer ettem ott, egyszer meshel és nem volt annyira jó
biztos ki lehet fogni ott is rosszat, meg én se szeretem mindegyiket, de általában kijelenteni hogy szar, az túlzás szerintem.
Vismajor
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#26424
Apr 28 2014 09:38am
Mi ma a trófeában ebédeltünk és elég n1 volt
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#26425
Apr 28 2014 09:44am
Tfw sose ettem meg KFCben, milyen ott a kaja? A rántott combon rajtahagyják a bőrét?
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#26426
Apr 28 2014 09:44am
Quote (fahrii @ 28 Apr 2014 17:44)
Tfw sose ettem meg KFCben, milyen ott a kaja? A rántott combon rajtahagyják a bőrét?
nem, csak be van panirozva
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#26427
Apr 28 2014 09:44am
Quote (fahrii @ Apr 28 2014 04:44pm)
Tfw sose ettem meg KFCben, milyen ott a kaja? A rántott combon rajtahagyják a bőrét?
én nem szeretem a csontos húsokat, de a longer szendvicset imádom, egy kis hosszukés hambi buci benne egy rántott hús és isteni szósz meg minimális saláta
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#26428
Apr 28 2014 09:45am
Quote (fahrii @ Apr 28 2014 03:44pm)
Tfw sose ettem meg KFCben, milyen ott a kaja? A rántott combon rajtahagyják a bőrét?
próbáld ki a grander meg a brazer szendvicset
nekem az a kettő a kedvencem
de az a tésztás twister se rossz
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#26429
Apr 28 2014 09:49am
Quote (Senee @ Apr 28 2014 04:32pm)
XDDDDDDDDDDDDD OMFG
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#26430
Apr 28 2014 09:50am
Quote (anyd @ Apr 28 2014 04:44pm)
én nem szeretem a csontos húsokat, de a longer szendvicset imádom, egy kis hosszukés hambi buci benne egy rántott hús és isteni szósz meg minimális saláta
a longert en is szeretem, tobbirol nem tudok velemenyt mondani
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2641
2642
2643
2644
2645
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact