d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12632642652662675001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 14 2013 04:07am
Quote (AngryBug @ 14 Apr 2013 11:53)
Jelenlegi helyzet :

A tüdőben lévő gócok megkisebbedtek.

Jobb tüdőben lévő góc 1,2cm-ről 0,1 cm-re csökkent, 0,7 cm-ről 0,4 cm-re és a 2,3 cm-es góc 1,9cm-re..  ( a legelején minden 4-5 centi felett volt )
Bal tüdőben: 1,4 cm-ről - 0,8 cm-re, és egy 1 cm góc 0,4 cm-re ezen kívül néhány góc helyén igen apró köteges residuumok figyelhetők meg (a legelején minden áttét 4 centis volt)
A májamban 12 db 1-2 centis áttétekből már csak 5db figyelhető meg maximálisan 0,5-1cm méretben (itt meg minden 3-4 centis volt)

A hasamban lévő áttét jelenleg 6,6x5,4 cm (ez meg 9x8 cm volt)
__________________

Hétfőn kapom meg az időpontot az orvosomtól h mikor leszek műtve, beszélünk a sebésszel, altatóorvossal és kiveszik az áttétet a hasamból
A tüdőben és a májban lévő gócok (áttétek) lehet hogy már csak hegek, ezért úgy néz ki nem kapok több kezelést, hanem megfigyelnek :) szóval elvileg műtét után véége, és már csak 5 évig kell visszajárnom megfigyelésre


szurk szurk!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 14 2013 04:28am
Quote (AngryBug @ 14 Apr 2013 11:53)
Jelenlegi helyzet :

A tüdőben lévő gócok megkisebbedtek.

Jobb tüdőben lévő góc 1,2cm-ről 0,1 cm-re csökkent, 0,7 cm-ről 0,4 cm-re és a 2,3 cm-es góc 1,9cm-re..  ( a legelején minden 4-5 centi felett volt )
Bal tüdőben: 1,4 cm-ről - 0,8 cm-re, és egy 1 cm góc 0,4 cm-re ezen kívül néhány góc helyén igen apró köteges residuumok figyelhetők meg (a legelején minden áttét 4 centis volt)
A májamban 12 db 1-2 centis áttétekből már csak 5db figyelhető meg maximálisan 0,5-1cm méretben (itt meg minden 3-4 centis volt)

A hasamban lévő áttét jelenleg 6,6x5,4 cm (ez meg 9x8 cm volt)
__________________

Hétfőn kapom meg az időpontot az orvosomtól h mikor leszek műtve, beszélünk a sebésszel, altatóorvossal és kiveszik az áttétet a hasamból
A tüdőben és a májban lévő gócok (áttétek) lehet hogy már csak hegek, ezért úgy néz ki nem kapok több kezelést, hanem megfigyelnek :) szóval elvileg műtét után véége, és már csak 5 évig kell visszajárnom megfigyelésre


Hajrá! Kitartás!
Banned
Posts: 138
Joined: Apr 11 2013
Gold: 0.00
Apr 14 2013 04:53am
A csajok hogy reagálnak arra, ha a barátjuknak korai magömlésük van?
Elsőnek voltam együtt a barátnőmmel. Neki már több barátja volt, nekem 1-2 egy éjszakás (azok is ilyen rosszul sikerültek). Teljesen ki vagyok borulva :/ Ahogy benyúlt a gatyámba már mentem is el.. :/ Utána meg nem állt már fel vagyis felállt de ahogy felhúztam a gumit, lelankadt.. :/ A barátnőm persze úgy tett mintha mi sem történt volna de engem nagyon össze tört... Mit érezhet ő ilyenkor? És én mit tegyek???
18/f
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 14 2013 04:55am
Quote (JUGGERNAUTER @ Apr 14 2013 11:53am)
A csajok hogy reagálnak arra, ha a barátjuknak korai magömlésük van?
Elsőnek voltam együtt a barátnőmmel. Neki már több barátja volt, nekem 1-2 egy éjszakás (azok is ilyen rosszul sikerültek). Teljesen ki vagyok borulva :/ Ahogy benyúlt a gatyámba már mentem is el.. :/ Utána meg nem állt már fel vagyis felállt de ahogy felhúztam a gumit, lelankadt.. :/ A barátnőm persze úgy tett mintha mi sem történt volna de engem nagyon össze tört... Mit érezhet ő ilyenkor? És én mit tegyek???
18/f


seems legit
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 14 2013 04:57am
Quote (JUGGERNAUTER @ 14 Apr 2013 12:53)
A csajok hogy reagálnak arra, ha a barátjuknak korai magömlésük van?
Elsőnek voltam együtt a barátnőmmel. Neki már több barátja volt, nekem 1-2 egy éjszakás (azok is ilyen rosszul sikerültek). Teljesen ki vagyok borulva :/ Ahogy benyúlt a gatyámba már mentem is el.. :/ Utána meg nem állt már fel vagyis felállt de ahogy felhúztam a gumit, lelankadt.. :/ A barátnőm persze úgy tett mintha mi sem történt volna de engem nagyon össze tört... Mit érezhet ő ilyenkor? És én mit tegyek???
18/f


király!
Banned
Posts: 138
Joined: Apr 11 2013
Gold: 0.00
Apr 14 2013 04:57am
Quote (lacketto @ Apr 14 2013 12:55pm)
seems legit


Ha lovaglópózban szeretkezik két ember, és utána a férfi lelankad, az óvszerből nem folyik ki a sperma??
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 14 2013 05:05am
Quote (JUGGERNAUTER @ 14 Apr 2013 10:53)
A csajok hogy reagálnak arra, ha a barátjuknak korai magömlésük van?
Elsőnek voltam együtt a barátnőmmel. Neki már több barátja volt, nekem 1-2 egy éjszakás (azok is ilyen rosszul sikerültek). Teljesen ki vagyok borulva :/ Ahogy benyúlt a gatyámba már mentem is el.. :/ Utána meg nem állt már fel vagyis felállt de ahogy felhúztam a gumit, lelankadt.. :/ A barátnőm persze úgy tett mintha mi sem történt volna de engem nagyon össze tört... Mit érezhet ő ilyenkor? És én mit tegyek???
18/f


Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Apr 14 2013 05:16am
Quote (harcikacsa17 @ Apr 13 2013 02:34pm)
Valaki játszik a battleforgeval??


!!!
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 14 2013 05:22am
Quote (JUGGERNAUTER @ 14 Apr 2013 12:57)
Ha lovaglópózban szeretkezik két ember, és utána a férfi lelankad, az óvszerből nem folyik ki a sperma??


Ha utána rögtön összeesik két centisre akkor nyilván...
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 14 2013 05:28am
Quote (Thomas Cross @ Apr 14 2013 12:22pm)
Ha utána rögtön összeesik két centisre akkor nyilván...


neked se volt még gumi a farkadon
Go Back To Magyar Topic List
Prev12632642652662675001Next
Closed New Topic New Poll