d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12632642652662673310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 24 2013 04:05am
Quote (cowding @ Jun 24 2013 10:00am)


aztakurva
29ig akkor meg kéne csinálni az exileokat mi?
meg kipucolni a megmaradt területeket

This post was edited by sylke on Jun 24 2013 04:06am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 24 2013 04:07am
Quote (sylke @ Jun 24 2013 12:05pm)
aztakurva
29ig akkor meg kéne csinálni az exileokat mi?
meg kipucolni a megmaradt területeket


ugyhogy akár fel is jöhetnél tsre elkezdeni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2013 04:19am
Foglalja pls valaki ossze, nincs erom atfutni ezt a tl;dr postot most. :C
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 24 2013 04:21am
Quote (cowding @ Jun 24 2013 10:07am)
ugyhogy akár fel is jöhetnél tsre elkezdeni


nope, most nincs rá idöm sry
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 24 2013 04:21am
Quote (Baleee @ Jun 24 2013 12:19pm)
Foglalja pls valaki ossze, nincs erom atfutni ezt a tl;dr postot most. :C


Nincs party, nincs town, nincs tp, flask upkor/killkor rechargeol
1 órás, folyamatosan ereszkedsz le egy dungeonba ahol nő a mobok szintje/nehézség, nem tudsz visszamenni farmolni
minden szint végén boss + 2 chest, egyik chestet nyithatod ki és valami jutalom lesz benne
race végén megsemmisül a kari ahogy van, nem vihetsz ét sehova semmit

Quote (sylke @ Jun 24 2013 12:21pm)
nope, most nincs rá idöm sry


-.-'

This post was edited by cowding on Jun 24 2013 04:21am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2013 05:49am
Quote (cowding @ 24 Jun 2013 12:21)
Nincs party, nincs town, nincs tp, flask upkor/killkor rechargeol
1 órás, folyamatosan ereszkedsz le egy dungeonba ahol nő a mobok szintje/nehézség, nem tudsz visszamenni farmolni
minden szint végén boss + 2 chest, egyik chestet nyithatod ki és valami jutalom lesz benne
race végén megsemmisül a kari ahogy van, nem vihetsz ét sehova semmit'


Gg!


Amugy vegre megvan a 66 es tudom hasznalni a 5-linkem!!!! Eleg pro ez az EK kari. Bar meg csak 1.3k a dps, mondjuk meg eleg lowok is a cuccok. De EK - FPrj - BM - IW - LL megvan, bar kezdem erteni, hogy EK karik miert csak halfregen mappokon hasznaljak kb a life leech gemet, sztem soon en is ki fogom cserelni inkabb az added firera.

Mondjuk meg kene a Malachai's Simula grace felrakashoz, de aztan pro lesz.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jun 25 2013 11:13am
vettem 20 fusingot, mondván ha szerencsém van 4linkelem belőle a cipőmet meg a kesztyűmet. 4linkeltem a cipőmet, a kesztyűmet, a fejesemet, a maradék 3 fusingot meg rádobtam egy lvl69 ar/ev chestre és 5l lett. ok.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 25 2013 11:18am
Quote (iFeelAlone @ Jun 25 2013 06:13pm)
vettem 20 fusingot, mondván ha szerencsém van 4linkelem belőle a cipőmet meg a kesztyűmet. 4linkeltem a cipőmet, a kesztyűmet, a fejesemet, a maradék 3 fusingot meg rádobtam egy lvl69 ar/ev chestre és 5l lett. ok.


standard ifeel
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jun 25 2013 11:44am
Quote (Taszilo.^ @ Jun 25 2013 06:18pm)
standard ifeel


azóta rábasztam 30 chaost és semmi értelmes lel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12632642652662673310Next
Add Reply New Topic New Poll