Quote (Baleee @ Jun 24 2013 12:19pm)
Foglalja pls valaki ossze, nincs erom atfutni ezt a tl;dr postot most. :C
Nincs party, nincs town, nincs tp, flask upkor/killkor rechargeol
1 órás, folyamatosan ereszkedsz le egy dungeonba ahol nő a mobok szintje/nehézség, nem tudsz visszamenni farmolni
minden szint végén boss + 2 chest, egyik chestet nyithatod ki és valami jutalom lesz benne
race végén megsemmisül a kari ahogy van, nem vihetsz ét sehova semmit
Quote (sylke @ Jun 24 2013 12:21pm)
nope, most nincs rá idöm sry
-.-'
This post was edited by cowding on Jun 24 2013 04:21am