Quote (SummertimeClothes @ 6 Dec 2015 13:38)
kibaszott matlabot miert ilyen korulmenyes felraknom itthon fug
van barmi lenyeges hatranya, ha lekalozkodok egy 3-4 eves verziot ahelyett, hogy sulis licensszel rakom fel?
A felület megváltozott és függvények is változtak, többek között az integrálással kapcsolatos könyvtárakban is a 2012-es verzióban.
Szóval legalább a 2012-t rakd fel.
A matlab kurvalassú minden gépen. Kicsit olyan érzésem szokott lenni, hogy hiába rakom fel gyorsabb gépre, csak még lassabb...
nmagon van fent működő verzió és a legfontosabb kiegészítők is megtalálhatók (pl simulink meg ilyenek).
btw nem nagyon hiszem, hogy bármi olyat használnátok, ami nem megy csak a legújabbon.
This post was edited by CyberPunk666 on Dec 6 2015 06:01am