d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1263264265266267327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2015 07:24am
Quote (GoreKnight9 @ Dec 5 2015 01:07pm)
http://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM


jézus fákin krájszt
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 5 2015 07:24am
Rici kuldte :~)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 5 2015 07:41am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Dec 2015 15:23)
haha, nők a matek órán lol...
Azért törekedhettek volna egy picit arra, hogy élethű legyen.

Ez még az interstellarnal is rosszabb.


nemtudom eldönteni, hogy ilyenkor vicces akarsz lenni vagy csak ennyire fogyatákos vagy
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 5 2015 07:43am
Quote (sylke @ 5 Dec 2015 15:41)
nemtudom eldönteni, hogy ilyenkor vicces akarsz lenni vagy csak ennyire fogyatákos vagy


Nekem jó eredményeim voltak pedig fehér vagyok és férfi....
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 5 2015 07:47am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Dec 2015 15:43)
Nekem jó eredményeim voltak pedig fehér vagyok és férfi....


tehát fogyatékos, értem

This post was edited by sylke on Dec 5 2015 07:47am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 6 2015 05:38am
kibaszott matlabot miert ilyen korulmenyes felraknom itthon fug
van barmi lenyeges hatranya, ha lekalozkodok egy 3-4 eves verziot ahelyett, hogy sulis licensszel rakom fel?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 6 2015 05:44am
Quote (SummertimeClothes @ Dec 6 2015 11:38am)
kibaszott matlabot miert ilyen korulmenyes felraknom itthon fug
van barmi lenyeges hatranya, ha lekalozkodok egy 3-4 eves verziot ahelyett, hogy sulis licensszel rakom fel?


lehet
ha használtok olyan függvényeket, toolboxokat, amik a tiedben nincsenek benne, akkor határozottan nehezebb lesz
nkór ?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 6 2015 05:54am
Quote (llllllllllll @ 6 Dec 2015 12:44)
lehet
ha használtok olyan függvényeket, toolboxokat, amik a tiedben nincsenek benne, akkor határozottan nehezebb lesz
nkór ?


ja onnan szedem atm
ezt ketlem, rettento basic dolgokat csinalunk csak egyelore, egy diff egyenletnek kene ilyen <10soros kodot irnom most epp
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 6 2015 06:00am
Quote (SummertimeClothes @ 6 Dec 2015 13:38)
kibaszott matlabot miert ilyen korulmenyes felraknom itthon fug
van barmi lenyeges hatranya, ha lekalozkodok egy 3-4 eves verziot ahelyett, hogy sulis licensszel rakom fel?


A felület megváltozott és függvények is változtak, többek között az integrálással kapcsolatos könyvtárakban is a 2012-es verzióban.
Szóval legalább a 2012-t rakd fel.

A matlab kurvalassú minden gépen. Kicsit olyan érzésem szokott lenni, hogy hiába rakom fel gyorsabb gépre, csak még lassabb...

nmagon van fent működő verzió és a legfontosabb kiegészítők is megtalálhatók (pl simulink meg ilyenek).


btw nem nagyon hiszem, hogy bármi olyat használnátok, ami nem megy csak a legújabbon.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 6 2015 06:01am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 6 2015 06:17am
Quote (SummertimeClothes @ Dec 6 2015 11:54am)
ja onnan szedem atm
ezt ketlem, rettento basic dolgokat csinalunk csak egyelore, egy diff egyenletnek kene ilyen <10soros kodot irnom most epp




?

nekem 14a van fent, az is nmagról van

This post was edited by llllllllllll on Dec 6 2015 06:17am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1263264265266267327Next
Add Reply New Topic New Poll