Quote (XxPiTyUkAxX @ 19 Feb 2016 11:55)
yy
de én mondjuk egy olyan folytatást is el tudnék képzelni, hogy visszatér a UED, képbe jön a föld, Raynor helyett egy új "főszereplő", protoss hajón hátrahagyott Niadra egy saját hatalmas brooddal visszajön, stbstb.
mondjuk az amon szálat nehéz lenne túlképzelni, elég istenszerű volt
szóval a UED biztos elő lesz még véve, a nova mission packben már lehetséges igazából, nem igazán tudom miről fog szólni, de ugye úgy volt, hogy a UED monitorolja azért a szektort, úgyhogy gondolom látván, hogy ilyen mengsk meg amon etc seggbe lett rakva jönnek okkupálni mindent megint.