d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12622632642652665001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 13 2013 10:01am
Quote (josheide @ Apr 13 2013 05:59pm)
De te nem is Starcraftozol ??  Vagy igen ?

GIEB plz


mást nem tudtam elhozni, elhoztam ezt
majd adok posztert nyáron :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 13 2013 10:02am
Quote (cowding @ 13 Apr 2013 17:01)
mást nem tudtam elhozni, elhoztam ezt
majd adok posztert nyáron :)


baszas igen
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 13 2013 10:07am
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 13 2013 01:59pm
ma át akartak baszni a teszkónál 200 forinttal.
a csávó még ráadásul azt is mondta, hogy ő jól adott vissza, aztán végül ideadta a rohadt kétszázast.
szép próbálkozás TESCO
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 13 2013 02:10pm


/e:

Most nézem, a Nerz-féle topicban is ez van. Most már itt hagyom.

This post was edited by Genthor on Apr 13 2013 02:11pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 13 2013 02:11pm
Quote (Genthor @ 13 Apr 2013 22:10)
http://www.youtube.com/watch?v=ASO_zypdnsQ


Nem nyitottak neki egy külön topicot.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 13 2013 02:12pm
Quote (Rawen @ 13 Apr 2013 22:11)
Nem nyitottak neki egy külön topicot.


Tudom, azért postoltam ide.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 13 2013 05:28pm
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 14 2013 03:05am
Quote (takii @ 13 Apr 2013 21:59)
ma át akartak baszni a teszkónál 200 forinttal.
a csávó még ráadásul azt is mondta, hogy ő jól adott vissza, aztán végül ideadta a rohadt kétszázast.
szép próbálkozás TESCO


Legalább bepanaszoltad a mocskot? Kitudja hány embert húzott már le...
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 14 2013 03:53am
Jelenlegi helyzet :

A tüdőben lévő gócok megkisebbedtek.

Jobb tüdőben lévő góc 1,2cm-ről 0,1 cm-re csökkent, 0,7 cm-ről 0,4 cm-re és a 2,3 cm-es góc 1,9cm-re.. ( a legelején minden 4-5 centi felett volt )
Bal tüdőben: 1,4 cm-ről - 0,8 cm-re, és egy 1 cm góc 0,4 cm-re ezen kívül néhány góc helyén igen apró köteges residuumok figyelhetők meg (a legelején minden áttét 4 centis volt)
A májamban 12 db 1-2 centis áttétekből már csak 5db figyelhető meg maximálisan 0,5-1cm méretben (itt meg minden 3-4 centis volt)

A hasamban lévő áttét jelenleg 6,6x5,4 cm (ez meg 9x8 cm volt)
__________________

Hétfőn kapom meg az időpontot az orvosomtól h mikor leszek műtve, beszélünk a sebésszel, altatóorvossal és kiveszik az áttétet a hasamból
A tüdőben és a májban lévő gócok (áttétek) lehet hogy már csak hegek, ezért úgy néz ki nem kapok több kezelést, hanem megfigyelnek :) szóval elvileg műtét után véége, és már csak 5 évig kell visszajárnom megfigyelésre

This post was edited by AngryBug on Apr 14 2013 03:53am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12622632642652665001Next
Closed New Topic New Poll