d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12622632642652663310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2013 08:15am
Quote (cowding @ 23 Jun 2013 16:13)
anamy hc azthiszem



Az naon yosh.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2013 11:31am


Nevettem. :'DD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2013 11:59am
Hat Vaal majdnem meg is lett egyedul is, de rohadt lassan oltem, a smasht elkerulve, ugy ahogy kibirtam, pedig csak 87% phys dam redu (mondjuk granit nelkul). Bar minden resi max, szoval.. Csak mondjuk a lifeom igy is keves meg. A smasht nem birtam vola ki, ha arrol van szo. 8DDD

Mindegy, inkabb nem szenvedtem fel napot, kicsit oltem first 1/3 lifejat nagy lassan leszenvedtem, aztan megoldotta imeros. xdd
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2013 01:36pm
forum/view-thread/415789


Omfg, az a wand...
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 23 2013 05:08pm
no mi kezdünk Anamyvel egy hc walkot. legalábbis azthiszem eljutunk addig, hogy partyzunk egymással :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 23 2013 05:10pm
Quote (takii @ Jun 24 2013 01:08am)
no mi kezdünk Anamyvel egy hc walkot. legalábbis azthiszem eljutunk addig, hogy partyzunk egymással :D


gl
brutus ne verjen agyon
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 23 2013 05:11pm
Quote (cowding @ Jun 24 2013 12:10am)
gl
brutus ne verjen agyon


azt se tudom ki az, bár már egyszer megoltem.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 23 2013 06:09pm
ugy látszik hogy most jo a gépem, szoval pár napon belül megint jövök gémelni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2013 01:24am
Quote (takii @ 24 Jun 2013 01:08)
no mi kezdünk Anamyvel egy hc walkot. legalábbis azthiszem eljutunk addig, hogy partyzunk egymással :D


Lenne egy Phys wander witch nekem is nullan, amivel elindulnek.

Vegyetek fel ezzel a nevvel amugy: HeszlerPeter

Also 63-as mar a marauderem es talaltam egy mar-mar epic helmet. Vagy is dockban esett 4link base, en meg toltam ra egy alchot. Igazabol a lifeot sajnalom, hogy ilyen low csak. :(



This post was edited by Baleee on Jun 24 2013 01:26am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2013 01:34am
Jha meg annyi, hogy, van egy ilyen kis cucc, gondolom az oldfagek ismerik, de az ujaknak:

pathofexile.com/forum/view-thread/19723

Érdemes leszedni. Jobb, mint az exile-pro build summary, az nem u2d elegge.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12622632642652663310Next
Add Reply New Topic New Poll