Quote (takii @ 24 Jun 2013 01:08)
no mi kezdünk Anamyvel egy hc walkot. legalábbis azthiszem eljutunk addig, hogy partyzunk egymással

Lenne egy Phys wander witch nekem is nullan, amivel elindulnek.
Vegyetek fel ezzel a nevvel amugy: HeszlerPeter
Also 63-as mar a marauderem es talaltam egy mar-mar epic helmet. Vagy is dockban esett 4link base, en meg toltam ra egy alchot. Igazabol a lifeot sajnalom, hogy ilyen low csak.

This post was edited by Baleee on Jun 24 2013 01:26am