Quote (Cpt_Ghost @ Feb 2 2016 10:42am)
Vergődj még kérlek
Bejössz egy topicba ahova előtte még egy postod sem volt, csak azért, hogy ugathass kicsit, es meg kitalalod, hogy en vergodok, nem erzed szanalmasnak magad?:d
Hozzád nem szóltam ebben a topicban. Rici kérdezte, hogy mi történt ,valaki foglalja össze, én meg leírtam az SC fórumon olvasottak alapján (lehet, hogy kissé szubjektív voltam, de hát sajnos eddig még nem adtál rá okot, hogy jó embernek ismerjelek). Te meg egyből elkezdtél hülyefaszozni, és láthatóan még mindig ezen a témán vergődsz. Ha annyira leszarod a nyomoromat, miért foglalkozol azzal, hogy mit írok Ricinek? Mint mondtam, vannak bajok nálad.
This post was edited by -joey- on Feb 2 2016 03:51am