Quote (XxPiTyUkAxX @ 19 Nov 2015 02:16)
:D
igazabol en mindig ugy nyomtam singleplayerben hogy normalon volt mert csak a sztori erdekelt
Normalon toltam, mert csak a story érdekelt és nem volt rá sok időm, de normalon csak a faszommal csapkodtam a billentyűzetet és így is sima.
A normal még konnyebb, mint volt, pedig 1+ éve nem játszottam már vele.