d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1262226232624262526262724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 18 2015 01:16pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 18 2015 05:33pm)


gondolom nem jelentek meg az ellenfelek, mert 2 éve abbahagyták a játékot

4Head
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 18 2015 01:17pm
Quote (TrollBoss @ 18 Nov 2015 20:16)
gondolom nem jelentek meg az ellenfelek, mert 2 éve abbahagyták a játékot

4Head


elég meleg vagy
ahelyett hogy inkább te is mesterfaj játékkal tolnád

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 18 2015 01:17pm
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 18 2015 05:55pm
jo volt a kampany? vegigtolnam szivesen de nincs fent magon,
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 18 2015 06:05pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 19 Nov 2015 00:55)
jo volt a kampany? vegigtolnam szivesen de nincs fent magon,


Egyszer szerintem mindenkepp erdemes, de elegge hasonlit az elozo kettore.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 18 2015 06:09pm
Quote (josheide @ Nov 19 2015 01:05am)
Egyszer szerintem mindenkepp erdemes, de elegge hasonlit az elozo kettore.


akkor tuti nagyon fog tetszeni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 18 2015 06:13pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 19 Nov 2015 01:09)
akkor tuti nagyon fog tetszeni


ja es a brutal vegre tenyleg nehez
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Nov 18 2015 06:16pm
Quote (josheide @ Nov 19 2015 01:13am)
ja es a brutal vegre tenyleg nehez


:D
igazabol en mindig ugy nyomtam singleplayerben hogy normalon volt mert csak a sztori erdekelt
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 18 2015 11:14pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 19 Nov 2015 02:16)
:D
igazabol en mindig ugy nyomtam singleplayerben hogy normalon volt mert csak a sztori erdekelt


Normalon toltam, mert csak a story érdekelt és nem volt rá sok időm, de normalon csak a faszommal csapkodtam a billentyűzetet és így is sima.
A normal még konnyebb, mint volt, pedig 1+ éve nem játszottam már vele.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2015 06:27am



azért ennyit egy master promoteért még sose dolgoztam
azért amikor diából már 3 gm-et megverek mire felrak az jó érzés
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262226232624262526262724Next
Add Reply New Topic New Poll