d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1262026212622262326242724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 13 2015 08:54pm
van valakinek kedve coop mapokhoz?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 14 2015 03:42am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 13 Nov 2015 08:55)
http://us.battle.net/sc2/en/forum/topic/19864436373
tfwmfw ugyanez van mai update utan
tfwmfw inkopmentes blizzard, fasznak hireolnak jarabek tier programozokat
most nem tudok achievementeket csinalni
:S


Én jarabekg helyében simán jelentkeznék a blizzardhoz menedzsernek.
A diablo 3 után ez is simán belefér.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 14 2015 04:56am
miért csak a singleplayerben van dark archon :s olyan menő az a unit
https://www.youtube.com/watch?v=oFK52devenA
thoughts in chaoss
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Nov 14 2015 09:17am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 14 2015 12:56pm)
miért csak a singleplayerben van dark archon :s olyan menő az a unit
https://www.youtube.com/watch?v=oFK52devenA
thoughts in chaoss


és a mothershipet még ott se lehet mind controlozni
utolsó mapon azt is probaltam
neutral parazitazni persze lehetett
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 14 2015 02:58pm
Végeztem a kampánnyal...

Annyira nem tetszett a történet, mint a korábbiak.
A fő karakterek nekem gyengére sikerültek, azt meg soha nem bocsájtom meg a blizzardnak, ami zeratullal történt.
Ő egyedül hatvanszor jobb karakter, mint a többiek együtt.


A végső kampány, ahol mindhárom fajjal menni kell az fasza volt. Igazából lehetett volna oda valami ütőset rakni (3 küldetés egy kicsit rövid), azt a szálat tovább is tudták volna nyújtani és lehetett volna egy 10+ missziós keverést csinálni, hogy akár egyszerre több fajjal is meg ilyenek.


Na mindegy, kár a toss kampányért :(

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 14 2015 03:00pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 14 2015 02:59pm
Ha bármilyen 1-1 zerg-protoss egységből megalkothatnád a saját hybridedet, akkor milyen kombinációt csinálnál és miért?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 14 2015 03:08pm
Quote (CyberPunk666 @ 14 Nov 2015 21:58)
Végeztem a kampánnyal...

Annyira nem tetszett a történet, mint a korábbiak.
A fő karakterek nekem gyengére sikerültek, azt meg soha nem bocsájtom meg a blizzardnak, ami zeratullal történt.
Ő egyedül hatvanszor jobb karakter, mint a többiek együtt.


A végső kampány, ahol mindhárom fajjal menni kell az fasza volt. Igazából lehetett volna oda valami ütőset rakni, azt a szálat tovább is tudták volna nyújtani és lehetett volna egy 10+ missziós keverést csinálni, hogy akár egyszerre több fajjal is meg ilyenek.

Na mindegy, kár a toss kampányért :(


igazából a probléma zeratullal az volt, hogy semmi buildp nem volt azelőtt mielőtt kinyírták a faszba
értem én, hogy az előző gémekben kialakult kötődésre akartak alapozni, de az valahogy baromira nem működik, amikor évek telnek el a játékok között, szóval nem ártott volna valami amivel tudsz kötődni zeratulhoz mielőtt megölik. Ráért volna még az sztem.
Quote (CyberPunk666 @ 14 Nov 2015 21:59)
Ha bármilyen 1-1 zerg-protoss egységből megalkothatnád a saját hybridedet, akkor milyen kombinációt csinálnál és miért?


csak anyádból csinálnám ofc

amugy lurker + archon

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 14 2015 03:09pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 14 2015 03:29pm
interceptorra csatolhato colossus, hogy vegre legyen ami counterezi a terrant
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 15 2015 05:00am
Már kijátszottam a kampányt is és erre a blizzard küldött egy levelet, hogy vegyem meg a most megjelent legacy of the voidot.
blizzard/10
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 15 2015 08:53am
Quote (CyberPunk666 @ 15 Nov 2015 12:00)
Már kijátszottam a kampányt is és erre a blizzard küldött egy levelet, hogy vegyem meg a most megjelent legacy of the voidot.
blizzard/10


ezen én is röhögtem
release előtt 1 nappal hozzáadtam a CE collectors kulcsot a bnetemhhez, erre kapok e-mailt, hogy vegyem meg
oké :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262026212622262326242724Next
Add Reply New Topic New Poll