Quote (CyberPunk666 @ 14 Nov 2015 21:58)
Végeztem a kampánnyal...
Annyira nem tetszett a történet, mint a korábbiak.
A fő karakterek nekem gyengére sikerültek, azt meg soha nem bocsájtom meg a blizzardnak, ami zeratullal történt.
Ő egyedül hatvanszor jobb karakter, mint a többiek együtt.
A végső kampány, ahol mindhárom fajjal menni kell az fasza volt. Igazából lehetett volna oda valami ütőset rakni, azt a szálat tovább is tudták volna nyújtani és lehetett volna egy 10+ missziós keverést csinálni, hogy akár egyszerre több fajjal is meg ilyenek.
Na mindegy, kár a toss kampányért :(
igazából a probléma zeratullal az volt, hogy semmi buildp nem volt azelőtt mielőtt kinyírták a faszba
értem én, hogy az előző gémekben kialakult kötődésre akartak alapozni, de az valahogy baromira nem működik, amikor évek telnek el a játékok között, szóval nem ártott volna valami amivel tudsz kötődni zeratulhoz mielőtt megölik. Ráért volna még az sztem.
Quote (CyberPunk666 @ 14 Nov 2015 21:59)
Ha bármilyen 1-1 zerg-protoss egységből megalkothatnád a saját hybridedet, akkor milyen kombinációt csinálnál és miért?
csak anyádból csinálnám ofc
amugy lurker + archon
This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 14 2015 03:09pm