d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1261262263264265473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 17 2021 01:54am
Quote (SteelMeetsSteel @ Nov 17 2021 08:51am)
en tokre irigykedek hogy te ezt igy elvezed


++

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 17 2021 01:57am
Quote (Anarkin @ Nov 17 2021 02:37am)


Ez sp v bnet?

Bneten otletem nincs h birod ezeket a game krealqsi bugokat mef h ninca rendes run se baalchannel. En innen jsprol baaloztam csomot de olyanokkal akik azt se tudjak mi az a bp
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 17 2021 04:43am
Quote (Vismajor @ 17 Nov 2021 08:57)
Ez sp v bnet?

Bneten otletem nincs h birod ezeket a game krealqsi bugokat mef h ninca rendes run se baalchannel. En innen jsprol baaloztam csomot de olyanokkal akik azt se tudjak mi az a bp


hĂĄt az embereken mĂșlik
egĂ©sz idƑ alatt addolgattam az "Ă©rtelmesĂ©t"
most mår egész jó kis runner friendlistem van
voiceolunk, discord, twitcheli magåt pår ember -- egész jó kis micro communityk
jĂł lenne persze ha 5x ennyi ember lenne, mert Ă­gy is csomĂł idƑt pubokban töltök
jó lenne az is ha nem mindenki 30-40 éves vén fasz lenne munkåval meg gyerekekkel
de pont arrĂłl beszĂ©ltĂŒnk hogy megcsinĂĄljuk Ă­gy is valahogy :D ha csak nem lesz ladder 2-3 hĂłnapon belĂŒl... akkor RIP 99

szóval tldr: nem rossz 8 player mfelésnek sem + az emberek miatt fun szerintem, hogy széttrollkodjuk az egészet voiceon meg twitchen
twitchen giveawayeket tartunk Ășgy h össz 15 ember nĂ©z xD pĂĄr napja Ist-et dobtam ki "50-ik runnĂĄl", volt aki kivĂĄrta :D
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Nov 17 2021 06:08am
Quote (Anarkin @ 17 Nov 2021 11:43)
hĂĄt az embereken mĂșlik
egĂ©sz idƑ alatt addolgattam az "Ă©rtelmesĂ©t"
most mår egész jó kis runner friendlistem van
voiceolunk, discord, twitcheli magåt pår ember -- egész jó kis micro communityk
jĂł lenne persze ha 5x ennyi ember lenne, mert Ă­gy is csomĂł idƑt pubokban töltök
jó lenne az is ha nem mindenki 30-40 éves vén fasz lenne munkåval meg gyerekekkel
de pont arrĂłl beszĂ©ltĂŒnk hogy megcsinĂĄljuk Ă­gy is valahogy :D ha csak nem lesz ladder 2-3 hĂłnapon belĂŒl... akkor RIP 99

szóval tldr: nem rossz 8 player mfelésnek sem + az emberek miatt fun szerintem, hogy széttrollkodjuk az egészet voiceon meg twitchen
twitchen giveawayeket tartunk Ășgy h össz 15 ember nĂ©z xD pĂĄr napja Ist-et dobtam ki "50-ik runnĂĄl", volt aki kivĂĄrta :D


nagyon sokat dob rajta a jĂłl Ă©rtesĂŒlt Ă©s jĂłfej group. path of diablo-ban Ă­gy toltam le 3 seasont diablo 2 speedrunnerekkel meg streamerekkel. mindhĂĄromszor #1 hc group 99-ig meg egyĂ©ni 99-ig is (sponsored by covid home office ofc)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 17 2021 06:21am
Quote (Anarkin @ Nov 17 2021 11:43am)
hĂĄt az embereken mĂșlik
egĂ©sz idƑ alatt addolgattam az "Ă©rtelmesĂ©t"
most mår egész jó kis runner friendlistem van
voiceolunk, discord, twitcheli magåt pår ember -- egész jó kis micro communityk
jĂł lenne persze ha 5x ennyi ember lenne, mert Ă­gy is csomĂł idƑt pubokban töltök
jó lenne az is ha nem mindenki 30-40 éves vén fasz lenne munkåval meg gyerekekkel
de pont arrĂłl beszĂ©ltĂŒnk hogy megcsinĂĄljuk Ă­gy is valahogy :D ha csak nem lesz ladder 2-3 hĂłnapon belĂŒl... akkor RIP 99

szóval tldr: nem rossz 8 player mfelésnek sem + az emberek miatt fun szerintem, hogy széttrollkodjuk az egészet voiceon meg twitchen
twitchen giveawayeket tartunk Ășgy h össz 15 ember nĂ©z xD pĂĄr napja Ist-et dobtam ki "50-ik runnĂĄl", volt aki kivĂĄrta :D


Mi legutĂłbb Ășgy leveleztĂŒnk, hogy meghirdettem free CS service-t. Amikor a leecherek elĂ©rtĂ©k a 60-at, leöltĂŒk nekik az ancikat, Ă©s bƑvĂ­tettĂŒk a portfĂłliĂłt Baalrunokkal.
Ezzel a mĂłdszerrel 95-ig lazĂĄn el lehet menni.
95+ szintnek, megmondom ƑszintĂ©n, Ă©n nem lĂĄtom mĂĄr Ă©rtelmĂ©t, mert tĂșl sok idƑt elvesz, Ă©s semmi hasznod nincs belƑle. 95 mĂĄr elĂ©g amu, circlet Ă©s coronet gamblehez Ă©s craftolĂĄshoz is.

This post was edited by -joey- on Nov 17 2021 06:22am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2021 07:03am
mĂĄr több embertƑl hallottam, hogy public baalrunon tolta, nekem publiccal eddig nem sikerĂŒlt talĂĄlkozni, pedig szoktam keresni lobbyban

jĂł, hogy sokat Ă©rnek a cuccok, ez viszont kicsit kinyĂ­rta a public runokat, mert senki sem akar public runt/ffa lootot, ami valahol ertheto is, mert public bren a playerek 99%-a Ășgyis leecher lesz
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 17 2021 07:10am
Quote (Fej @ Nov 17 2021 02:03pm)
mĂĄr több embertƑl hallottam, hogy public baalrunon tolta, nekem publiccal eddig nem sikerĂŒlt talĂĄlkozni, pedig szoktam keresni lobbyban

jĂł, hogy sokat Ă©rnek a cuccok, ez viszont kicsit kinyĂ­rta a public runokat, mert senki sem akar public runt/ffa lootot, ami valahol ertheto is, mert public bren a playerek 99%-a Ășgyis leecher lesz


Kapzsi kis buzik.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 17 2021 10:13am
Quote (-joey- @ 17 Nov 2021 13:21)
Mi legutĂłbb Ășgy leveleztĂŒnk, hogy meghirdettem free CS service-t. Amikor a leecherek elĂ©rtĂ©k a 60-at, leöltĂŒk nekik az ancikat, Ă©s bƑvĂ­tettĂŒk a portfĂłliĂłt Baalrunokkal.
Ezzel a mĂłdszerrel 95-ig lazĂĄn el lehet menni.
95+ szintnek, megmondom ƑszintĂ©n, Ă©n nem lĂĄtom mĂĄr Ă©rtelmĂ©t, mert tĂșl sok idƑt elvesz, Ă©s semmi hasznod nincs belƑle. 95 mĂĄr elĂ©g amu, circlet Ă©s coronet gamblehez Ă©s craftolĂĄshoz is.


håt P8 mfelés, råadåsul egy elég hatékony módon (naponta legalåbb 1 HR-t låtunk esni)
és partyzås måsokkal

a brezĂ©s csak összefogja a dolgokat, pörgƑs keretet ad az egĂ©sznek (Ă©rtem Ă©n h pubban azt tapasztalja 1-2 ember h mindenki leechel, de nekĂŒnk kb 10 mĂĄsodperc szabadidƑnk nincs Ă­gy 97-98 fele egy runban)

Ă©n kicsit fordĂ­tva lĂĄtom, nem tudom hogy lehetne ennĂ©l többet kihozni; vĂ©gtelen haszon... ha nem is abbĂłl hogy 99 (amĂșgy de, mert ezzel lesz max dr assĂĄn :D), abbĂłl h a vĂ©gĂ©re meggazdagszik az ember + csomĂł ismerƑse lesz
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Nov 17 2021 10:24am
Quote (Anarkin @ Nov 17 2021 05:13pm)
håt P8 mfelés, råadåsul egy elég hatékony módon (naponta legalåbb 1 HR-t låtunk esni)
és partyzås måsokkal

a brezĂ©s csak összefogja a dolgokat, pörgƑs keretet ad az egĂ©sznek (Ă©rtem Ă©n h pubban azt tapasztalja 1-2 ember h mindenki leechel, de nekĂŒnk kb 10 mĂĄsodperc szabadidƑnk nincs Ă­gy 97-98 fele egy runban)

Ă©n kicsit fordĂ­tva lĂĄtom, nem tudom hogy lehetne ennĂ©l többet kihozni; vĂ©gtelen haszon... ha nem is abbĂłl hogy 99 (amĂșgy de, mert ezzel lesz max dr assĂĄn :D), abbĂłl h a vĂ©gĂ©re meggazdagszik az ember + csomĂł ismerƑse lesz


Mrnnyire tĂĄp az assa? Van 5ls IAS 2sox isd/add jewel'd GT meg ilyesmi?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 17 2021 10:44am
Quote (Anarkin @ Nov 17 2021 05:13pm)
håt P8 mfelés, råadåsul egy elég hatékony módon (naponta legalåbb 1 HR-t låtunk esni)
és partyzås måsokkal

a brezĂ©s csak összefogja a dolgokat, pörgƑs keretet ad az egĂ©sznek (Ă©rtem Ă©n h pubban azt tapasztalja 1-2 ember h mindenki leechel, de nekĂŒnk kb 10 mĂĄsodperc szabadidƑnk nincs Ă­gy 97-98 fele egy runban)

Ă©n kicsit fordĂ­tva lĂĄtom, nem tudom hogy lehetne ennĂ©l többet kihozni; vĂ©gtelen haszon... ha nem is abbĂłl hogy 99 (amĂșgy de, mert ezzel lesz max dr assĂĄn :D), abbĂłl h a vĂ©gĂ©re meggazdagszik az ember + csomĂł ismerƑse lesz


A csapatmunkna és a Px MF nekem is adja.
Csak Ă©n valszeg 95 utĂĄn elkezdenĂ©k egy Ășj karit inkĂĄbb.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1261262263264265473Next
Add Reply New Topic New Poll