Quote (Vismajor @ 17 Nov 2021 08:57)
Ez sp v bnet?
Bneten otletem nincs h birod ezeket a game krealqsi bugokat mef h ninca rendes run se baalchannel. En innen jsprol baaloztam csomot de olyanokkal akik azt se tudjak mi az a bp
hĂĄt az embereken mĂșlik
egĂ©sz idĆ alatt addolgattam az "Ă©rtelmesĂ©t"
most mår egész jó kis runner friendlistem van
voiceolunk, discord, twitcheli magåt pår ember -- egész jó kis micro communityk
jĂł lenne persze ha 5x ennyi ember lenne, mert Ăgy is csomĂł idĆt pubokban töltök
jó lenne az is ha nem mindenki 30-40 éves vén fasz lenne munkåval meg gyerekekkel
de pont arrĂłl beszĂ©ltĂŒnk hogy megcsinĂĄljuk Ăgy is valahogy

ha csak nem lesz ladder 2-3 hĂłnapon belĂŒl... akkor RIP 99
szóval tldr: nem rossz 8 player mfelésnek sem + az emberek miatt fun szerintem, hogy széttrollkodjuk az egészet voiceon meg twitchen
twitchen giveawayeket tartunk Ășgy h össz 15 ember nĂ©z xD pĂĄr napja Ist-et dobtam ki "50-ik runnĂĄl", volt aki kivĂĄrta