d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12612622632642655001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 13 2013 08:50am
beni belepett a 4. x-be
Banned
Posts: 138
Joined: Apr 11 2013
Gold: 0.00
Apr 13 2013 08:50am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 13 2013 04:44pm)
Én nem tudom mi ez, de kurvasok gépalkatrészt kell hatezerféleképpen lerajzolni, méretezni, beforgatni, térben, a kurva anyjában, síkban... gecisok meló, és ha elbaszom és radírozni kell, az kurvanagy szívás, mert nem látszódhat, de közben meg nem kéne leradírozni a közelében azt ami jó...

Műszaki dokumentáció néven fut a tárgy. Van belőle gépes is, ott autocad inventor-t használunk, az egy fokkal jobb. Kibaszott szar vagyok kézi rajzban, utálom. Főleg, hogy az összes körző egy rakás szar.

De legalább kézzel kell szabványbetűket rajzolni...

nekünk abból a tárgyból kézzel nem is kell rajzolni, lel
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 13 2013 08:57am
Quote (JUGGERNAUTER @ 13 Apr 2013 16:50)
nekünk abból a tárgyból kézzel nem is kell rajzolni, lel


legutóbb szerkeszteni kellett valami motorelemet (fogalmam sincs mije az a motornak), aztán ha a szerkesztést elfogadta, akkor utána szabadkézzel egy félnézet-félmetszet méretezéssel jegyre...


na most én meg a szabadkezi rajz.... én egy darab pontot is képes vagyok ferdén felvenni...

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 13 2013 08:57am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 13 2013 08:57am
Olyan kurva jó Csaj DH cosplayt láttam PlayIt-en :o
Remélem, valahol fent lesz a kép
Vile ward + Mempo + natalya cb volt rajta, de nagyon igényesen megcsinálva



Ezeket tudtam hazahozni :D (sok poszter van csak ugyan olyan)

This post was edited by cowding on Apr 13 2013 08:57am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 13 2013 08:58am
Quote (cowding @ Apr 13 2013 03:57pm)
Olyan kurva jó Csaj DH cosplayt láttam PlayIt-en  :o
Remélem, valahol fent lesz a kép
Vile ward + Mempo + natalya cb volt rajta, de nagyon igényesen megcsinálva

http://4.ii.gl/c9yoGH.png

Ezeket tudtam hazahozni :D


volt valami értelmes is az izzadtkockaszagon kívül?
fasza techdemok, kipróbálható gamek stb?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 13 2013 09:01am
Quote (szabika @ Apr 13 2013 04:58pm)
volt valami értelmes is az izzadtkockaszagon kívül?
fasza techdemok, kipróbálható gamek stb?


honlapon fentvan, miket lehetett kipróbálni
volt gears of war, crysis, prototype, god of war, dead island, fifa játékok, sok kinect boxtól táncon keresztül ilyen mortal kombat féleségig, meg autóverseny szimulálók
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 13 2013 09:03am
Quote (cowding @ Apr 13 2013 04:01pm)
honlapon fentvan, miket lehetett kipróbálni
volt gears of war, crysis, prototype, god of war, dead island, fifa játékok, sok kinect boxtól táncon keresztül ilyen mortal kombat féleségig, meg autóverseny szimulálók


tehát akkor jó hogy távolmaradtam
Forza horizon az minden csak nem autoszimulalo
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 13 2013 09:21am
Szomszed elökapott egy alpesi kürtöt es az egesz utcaban hallatszik ahogy jatszik rajta.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 13 2013 09:46am
Utolsó 15 perc munka időből mindig mocsok lassan telik.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 13 2013 09:59am
Quote (cowding @ 13 Apr 2013 15:57)
Olyan kurva jó Csaj DH cosplayt láttam PlayIt-en  :o
Remélem, valahol fent lesz a kép
Vile ward + Mempo + natalya cb volt rajta, de nagyon igényesen megcsinálva

http://4.ii.gl/c9yoGH.png

Ezeket tudtam hazahozni :D (sok poszter van csak ugyan olyan)


De te nem is Starcraftozol ?? Vagy igen ?

GIEB plz
Go Back To Magyar Topic List
Prev12612622632642655001Next
Closed New Topic New Poll