Quote (CyberPunk666 @ Apr 13 2013 04:44pm)
Én nem tudom mi ez, de kurvasok gépalkatrészt kell hatezerféleképpen lerajzolni, méretezni, beforgatni, térben, a kurva anyjában, síkban... gecisok meló, és ha elbaszom és radírozni kell, az kurvanagy szívás, mert nem látszódhat, de közben meg nem kéne leradírozni a közelében azt ami jó...
Műszaki dokumentáció néven fut a tárgy. Van belőle gépes is, ott autocad inventor-t használunk, az egy fokkal jobb. Kibaszott szar vagyok kézi rajzban, utálom. Főleg, hogy az összes körző egy rakás szar.
De legalább kézzel kell szabványbetűket rajzolni...
nekünk abból a tárgyból kézzel nem is kell rajzolni, lel