Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 10 Nov 2015 14:10)
ennek a preserver kurvanak mi haszna volt egész kampány alatt?
valaki magyarázza már meg, minek volt egyáltalán ott lefagyasztva
faszságokat pofázik csak minden mission után, kidobnám a hajómról, ha lenne ilyen opció, de sajnos nincs
na mind1, már csak pár küldetés van hátra, remélem a végén legalább megdöglik
????
úgy döntött, hogy nem akarja magát leválasztani a sacred khalaról - így viszont bármikor gonosszá vállhat
emiatt captain artanis azt mondta h jó akkor nem mész sehova
kémkedett amonról, etc