d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1261126122613261426152724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 14 2015 08:35am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 14 2015 03:29pm)
i know that feel
mindig az szól belőlem :~)

amúgy asszem vele már találkoztunk, egy sec és megkeresem neked, hogy sztem ki lehet az.
mégse, majd a kampányban biztos szembejön


sheeeeit alig bírom kivárni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 14 2015 08:37am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 14 Sep 2015 16:35)
sheeeeit alig bírom kivárni


november baromi közel van
multi playerrel nemtom mit fognak addig csinálni mondjuk
de legalább a kampányt megkapjuk hamar))

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 14 2015 08:38am
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 14 2015 08:41am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 14 2015 03:37pm)
november baromi közel van
multi playerrel nemtom mit fognak addig csinálni mondjuk
de legalább a kampányt megkapjuk hamar))


szerintem ki is veszek 1 nap szabadságot hogy végigtoljam :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 14 2015 08:44am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 14 Sep 2015 16:41)
szerintem ki is veszek 1 nap szabadságot hogy végigtoljam :D


lehet en se megyek be masnap egyetemre xd
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 15 2015 12:07pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 15 2015 12:17pm
Quote (NerfHydraDPS @ 15 Sep 2015 20:07)
http://www.youtube.com/watch?v=pKNj61RS5-I


:DDDDDDDDD

amugy a lotvos trailerrol csak nekem jutott eszembe ez?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 15 2015 12:32pm
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Sep 2015 19:17)
:DDDDDDDDD

amugy a lotvos trailerrol csak nekem jutott eszembe ez?
http://www.youtube.com/watch?v=C5e6eG6bXAQ


ezt eddig nem is láttam, de mégis érzem a nosztalgia feelt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 15 2015 12:39pm
Quote (NerfHydraDPS @ 15 Sep 2015 20:32)
ezt eddig nem is láttam, de mégis érzem a nosztalgia feelt


fenixnél még mindig nem volt menőbb karakter :c
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 15 2015 12:43pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 15 2015 12:59pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 15 Sep 2015 20:43)


igazából ha rajta tenyerelnék a trailer nézése közben a print screenen a képek kétharmada wallpaper material
Go Back To Magyar Topic List
Prev1261126122613261426152724Next
Add Reply New Topic New Poll