☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Starcraft Topic
Prev
1
2611
2612
2613
2614
2615
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 366872
Replies: 27238
Track Topic
XxPiTyUkAxX
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold
:
6,373.20
#26121
Sep 14 2015 08:35am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 14 2015 03:29pm)
i know that feel
mindig az szól belőlem :~)
amúgy asszem vele már találkoztunk, egy sec és megkeresem neked, hogy sztem ki lehet az.
mégse, majd a kampányban biztos szembejön
sheeeeit alig bírom kivárni
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#26122
Sep 14 2015 08:37am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 14 Sep 2015 16:35)
sheeeeit alig bírom kivárni
november baromi közel van
multi playerrel nemtom mit fognak addig csinálni mondjuk
de legalább a kampányt megkapjuk hamar))
This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 14 2015 08:38am
XxPiTyUkAxX
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold
:
6,373.20
#26123
Sep 14 2015 08:41am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 14 2015 03:37pm)
november baromi közel van
multi playerrel nemtom mit fognak addig csinálni mondjuk
de legalább a kampányt megkapjuk hamar))
szerintem ki is veszek 1 nap szabadságot hogy végigtoljam
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#26124
Sep 14 2015 08:44am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 14 Sep 2015 16:41)
szerintem ki is veszek 1 nap szabadságot hogy végigtoljam :D
lehet en se megyek be masnap egyetemre xd
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#26125
Sep 15 2015 12:07pm
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#26126
Sep 15 2015 12:17pm
Quote (NerfHydraDPS @ 15 Sep 2015 20:07)
http://www.youtube.com/watch?v=pKNj61RS5-I
:DDDDDDDDD
amugy a lotvos trailerrol csak nekem jutott eszembe ez?
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#26127
Sep 15 2015 12:32pm
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Sep 2015 19:17)
:DDDDDDDDD
amugy a lotvos trailerrol csak nekem jutott eszembe ez?
http://www.youtube.com/watch?v=C5e6eG6bXAQ
ezt eddig nem is láttam, de mégis érzem a nosztalgia feelt
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#26128
Sep 15 2015 12:39pm
Quote (NerfHydraDPS @ 15 Sep 2015 20:32)
ezt eddig nem is láttam, de mégis érzem a nosztalgia feelt
fenixnél még mindig nem volt menőbb karakter :c
XxPiTyUkAxX
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold
:
6,373.20
#26129
Sep 15 2015 12:43pm
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#26130
Sep 15 2015 12:59pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 15 Sep 2015 20:43)
http://3.1m.yt/-e3OyiHPy.png
igazából ha rajta tenyerelnék a trailer nézése közben a print screenen a képek kétharmada wallpaper material
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2611
2612
2613
2614
2615
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact