d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1261026112612261326142724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2015 08:48am
elkértem gm haveromtól a control group/hotkey/camera hotkey setupját
geci lesz vagy ezer gém mire megszokom, úgy érzem magam mint vmi silveres, nem találom hogy mit kéne leütni :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 13 2015 12:15pm
aaaaaaw man

Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 13 2015 02:00pm
Quote (Anarkin @ 13 Sep 2015 19:15)
aaaaaaw man

http://www.youtube.com/watch?v=M_XwzBMTJaM


like
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 13 2015 02:02pm
Quote (Anarkin @ 13 Sep 2015 20:15)
aaaaaaw man

http://www.youtube.com/watch?v=M_XwzBMTJaM


elég menő lett
az az archon geci :D
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 14 2015 08:07am
kibaszott jo ez a trailer
alig varom!! :D

ilyen trailerek után mindig az van a fejemben hogy mennyire megnéznék belőle 1 filmet, vagy animációs filmet

This post was edited by XxPiTyUkAxX on Sep 14 2015 08:10am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 14 2015 08:12am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 14 Sep 2015 16:07)
kibaszott jo ez a trailer
alig varom!! :D

ilyen trailerek után mindig az van a fejemben hogy mennyire megnéznék belőle 1 filmet, vagy animációs filmet


hát warcraft film után sztem ez következik
van hozzá matéria asszem elég :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 14 2015 08:20am
eddig kb 10x néztem meg ezt a trailert könnyes szemmel
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 14 2015 08:22am
Quote (Anarkin @ 14 Sep 2015 16:20)
eddig kb 10x néztem meg ezt a trailert könnyes szemmel


en is megneztem mar parszor, az arconra mindig felall a faszom
igazabol eleg jol visszaadja a trailer az egesz fajt imo
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 14 2015 08:28am
ugye csak az a félszemű éli túl az első protoss teamből, az valami új hero lehet majd?
komolyan olyan érzéseket váltott ki belőlem az egész mint gyerekkoromban :D

Quote (Cpt_Ghost @ Sep 14 2015 03:12pm)
hát warcraft film után sztem ez következik
van hozzá matéria asszem elég :D


isten szóljon belőled

This post was edited by XxPiTyUkAxX on Sep 14 2015 08:28am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 14 2015 08:29am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 14 Sep 2015 16:28)
ugye csak az a félszemű éli túl az első protoss teamből, az valami új hero lehet majd?
komolyan olyan érzéseket váltott ki belőlem az egész mint gyerekkoromban :D



isten szóljon belőled


i know that feel
mindig az szól belőlem :~)

amúgy asszem vele már találkoztunk, egy sec és megkeresem neked, hogy sztem ki lehet az.
mégse, majd a kampányban biztos szembejön

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 14 2015 08:32am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1261026112612261326142724Next
Add Reply New Topic New Poll