Quote (XxPiTyUkAxX @ 14 Sep 2015 16:28)
ugye csak az a félszemű éli túl az első protoss teamből, az valami új hero lehet majd?
komolyan olyan érzéseket váltott ki belőlem az egész mint gyerekkoromban :D
isten szóljon belőled
i know that feel
mindig az szól belőlem :~)
amúgy asszem vele már találkoztunk, egy sec és megkeresem neked, hogy sztem ki lehet az.
mégse, majd a kampányban biztos szembejön
This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 14 2015 08:32am