d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1260926102611261226132724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 24 2015 06:01am
tudni már hogy mikor jön ki a LOTV? szeretném már a singleplayert tolni a sztori miatt
jaés: remélem nem ez lesz a totál befejező rész, bár nem hinném hogy lesz folytatás :~(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 24 2015 06:02am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 24 Aug 2015 14:01)
tudni már hogy mikor jön ki a LOTV? szeretném már a singleplayert tolni a sztori miatt
jaés: remélem nem ez lesz a totál befejező rész, bár nem hinném hogy lesz folytatás :~(


hát rts-t már nem csinálnak többet, még ilyen rpg-ket mint a starcraft: ghost lett volna lehet csinálnak még, de ez a fő sztorit lezárja.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 24 2015 06:06am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 24 2015 01:02pm)
hát rts-t már nem csinálnak többet, még ilyen rpg-ket mint a starcraft: ghost lett volna lehet csinálnak még, de ez a fő sztorit lezárja.





egyébként kurvára megnéznék belőle valami többrészes sorozatot, akár animációban is... de erre sincs túl sok esély
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 24 2015 08:12am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Aug 2015 12:00)
melyik reszere gondolsz?


nemtudom, csak arra, hogy mennyire megfordítják a játékot az ellenkezőjére, mint ami eddig volt
btw nekem is tetszik, már a lotv béta is tetszett csak furcsa, de érdekes h végre próbálkoznak valamivel (nem mint hotsban ugye)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 24 2015 08:17am
Quote (NerfHydraDPS @ 24 Aug 2015 16:12)
nemtudom, csak arra, hogy mennyire megfordítják a játékot az ellenkezőjére, mint ami eddig volt
btw nekem is tetszik, már a lotv béta is tetszett csak furcsa, de érdekes h végre próbálkoznak valamivel (nem mint hotsban ugye)


hát hotsban nem igazán mertek semmit se csinálni ami olyan nagy változtatás lenne, de végre belátták, hogy nem volt jó ahogy csinálták a dolgokat és mernek baromi nagyokat változtatni és nagyon hallgatnak a communityra most + sokkal többet konzultálnak a prókkal mint eddig
nekem nagyon tetszik amit csinálnak, bár a játék maga egyelőre még annyira nem, mert nagyon fura és kb úgy érzem magam közben mintha most játszanék életemben először hasonló játékkal, annyira nem tudom, hogy hogy kéne tolni a dolgot, persze próbálkozik az ember random shitekkel, de most még azt se tudja, hogy azért jött be mert geci op, vagy azért mert valami silveres ellen toltam, vagy csak szimplán fogalma sincs az ellenfelemnek sem, hogy mi történik, hiányzik a kifinomult meta ami hotsban van mondjuk most :D
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 24 2015 10:23am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Aug 2015 15:17)
hát hotsban nem igazán mertek semmit se csinálni ami olyan nagy változtatás lenne, de végre belátták, hogy nem volt jó ahogy csinálták a dolgokat és mernek baromi nagyokat változtatni és nagyon hallgatnak a communityra most + sokkal többet konzultálnak a prókkal mint eddig
nekem nagyon tetszik amit csinálnak, bár a játék maga egyelőre még annyira nem, mert nagyon fura és kb úgy érzem magam közben mintha most játszanék életemben először hasonló játékkal, annyira nem tudom, hogy hogy kéne tolni a dolgot, persze próbálkozik az ember random shitekkel, de most még azt se tudja, hogy azért jött be mert geci op, vagy azért mert valami silveres ellen toltam, vagy csak szimplán fogalma sincs az ellenfelemnek sem, hogy mi történik, hiányzik a kifinomult meta ami hotsban van mondjuk most :D


2010 wol feelek :thumbsup:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 24 2015 10:25am
Quote (NerfHydraDPS @ 24 Aug 2015 18:23)
2010 wol feelek :thumbsup:


kb :D csak ez azért furább, mert wol előtt nem voltam bw-ven top 500 :DDDDDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 25 2015 05:08am
úr isten, drg mit tolt most pro leaguen, so gosu
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 25 2015 05:09am
lotv-ban most hogy néz ki a workerek kezdőszáma? még mindig jó sok van?

rájöttem én is, hogy még mindig nézem az SC/2 vodokat (immár xx éve) de manapság egyből beletekerek mert uncsi az eleje

ez kb elejét vehetné ennek
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 25 2015 06:23am
Quote (Cpt_Ghost @ 25 Aug 2015 12:08)
úr isten, drg mit tolt most pro leaguen, so gosu


Majd visszanezem, gondolom mech ellen jatszott mert bravo volt az ellenfele, az a kis pufi mindig mechel

Tegnap neztem felvetelrol dark vs mmat (most volt gslen 1 hete kb), dark megmutatta, hogy kell late gameben 4 base mech ellen jatszani :D

brutal azaz ember, majd facen belinkelem ha erdekel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1260926102611261226132724Next
Add Reply New Topic New Poll