Quote (Anarkin @ 16 Nov 2021 16:38)
kibaszottul élvezek D2zni, és az a durva h nem gondoltam volna, azt hittem szar lesz, de beütött a régi összes feel
also, ma holnap 98!
hajrá
szomorú hogy a community részét elbaszták, az a rész így rosszabb mint 20 éve
a többi ahogy mondod