Quote (Saenchai @ 13 Apr 2013 16:35)
nézz valami géprajz könyvet
amúgy nálunk a villamosmérnököknek műszábrázolás néven ábrázoló geometria szerűség van
Én nem tudom mi ez, de kurvasok gépalkatrészt kell hatezerféleképpen lerajzolni, méretezni, beforgatni, térben, a kurva anyjában, síkban... gecisok meló, és ha elbaszom és radírozni kell, az kurvanagy szívás, mert nem látszódhat, de közben meg nem kéne leradírozni a közelében azt ami jó...
Műszaki dokumentáció néven fut a tárgy. Van belőle gépes is, ott autocad inventor-t használunk, az egy fokkal jobb. Kibaszott szar vagyok kézi rajzban, utálom. Főleg, hogy az összes körző egy rakás szar.
De legalább kézzel kell szabványbetűket rajzolni...
This post was edited by CyberPunk666 on Apr 13 2013 08:48am