d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12602612622632645001Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 138
Joined: Apr 11 2013
Gold: 0.00
Apr 13 2013 03:29am
Quote (ElCapitano @ Apr 13 2013 11:23am)
Lehetne ilyen jspn hogy akinek a legkevesebb postja van az leszop mindenkit.


legyen inkább ppd alapján
xd
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 13 2013 04:01am
psy koncit nezek
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 13 2013 06:40am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Apr 13 2013 06:45am

Az alkalmazást nem sikerült elindítani mert párhuzamos konfigurációja helytelen. A probléma részletesebben az alkalmazás eseménynaplójában vagy az sxstrace. Exe parancssori eszköz elindításával olvasható.
ötletek?
Banned
Posts: 138
Joined: Apr 11 2013
Gold: 0.00
Apr 13 2013 06:46am
Quote (harcikacsa17 @ Apr 13 2013 02:45pm)
Az alkalmazást nem sikerült elindítani mert párhuzamos konfigurációja helytelen. A probléma részletesebben az alkalmazás eseménynaplójában vagy az sxstrace. Exe parancssori eszköz elindításával olvasható.
ötletek?

lackettő matek help
ez egy ablak
ennyi jutott most eszembe, remélem segítettem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 13 2013 08:30am
úgy tudom sok itt a mérnök.

Kéne valami jó anyag műszaki ábrázoláshoz, ahol az ilyen ábrázolások lényege és a szerkesztés menete le van írva.


tass.gif


This post was edited by CyberPunk666 on Apr 13 2013 08:33am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Apr 13 2013 08:34am
Valaki játszik a battleforgeval??
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 13 2013 08:35am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 13 2013 04:30pm)
úgy tudom sok itt a mérnök.

Kéne valami jó anyag műszaki ábrázoláshoz, ahol az ilyen ábrázolások lényege és a szerkesztés menete le van írva.


tass.gif
http://1.ii.gl/Ur813q.png


nézz valami géprajz könyvet

amúgy nálunk a villamosmérnököknek műszábrázolás néven ábrázoló geometria szerűség van
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 13 2013 08:44am
Quote (Saenchai @ 13 Apr 2013 16:35)
nézz valami géprajz könyvet

amúgy nálunk a villamosmérnököknek műszábrázolás néven ábrázoló geometria szerűség van


Én nem tudom mi ez, de kurvasok gépalkatrészt kell hatezerféleképpen lerajzolni, méretezni, beforgatni, térben, a kurva anyjában, síkban... gecisok meló, és ha elbaszom és radírozni kell, az kurvanagy szívás, mert nem látszódhat, de közben meg nem kéne leradírozni a közelében azt ami jó...

Műszaki dokumentáció néven fut a tárgy. Van belőle gépes is, ott autocad inventor-t használunk, az egy fokkal jobb. Kibaszott szar vagyok kézi rajzban, utálom. Főleg, hogy az összes körző egy rakás szar.

De legalább kézzel kell szabványbetűket rajzolni...

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 13 2013 08:48am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12602612622632645001Next
Closed New Topic New Poll