d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12602612622632643310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Jun 21 2013 11:58am
csak azért kérdezem mert venni akarok egy low fos lioneyes bowot és megpróbálni helyrepofozni
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 21 2013 02:18pm
na kipróbáltam ezt a játékot, egész tetszik
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 21 2013 02:24pm
Quote (Anamy @ 21 Jun 2013 21:18)
na kipróbáltam ezt a játékot, egész tetszik


le akarom szedni de...

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 21 2013 02:25pm
Quote (josheide @ Jun 21 2013 10:24pm)
le akarom szedni de...

http://www.speedtest.net/result/2788776714.png


majd a parlamentben :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 21 2013 02:25pm


kar, hogy kard, meg keves a flat phys, de azert csak eladhato
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 21 2013 02:26pm
Quote (cowding @ 21 Jun 2013 21:25)
majd a parlamentben :D


es most a lakas fele nincs itthon!!!
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 21 2013 02:28pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 21 2013 10:25pm)
http://i40.tinypic.com/2n74n0o.png

kar, hogy kard, meg keves a flat phys, de azert csak eladhato


3 chaosért adtam el hasonló axet
illetve szinte tök ugyan ez volt, kb 20 al kevesebb phisy
van még pár ilyen 2H fegyóm nekem is, néha megveszik
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 22 2013 12:27am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 21 2013 09:25pm)
http://i40.tinypic.com/2n74n0o.png

kar, hogy kard, meg keves a flat phys, de azert csak eladhato


Hasonlo statok Corsair sword-on még érdekelnének is.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 22 2013 02:20am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 21 Jun 2013 22:25)
http://i40.tinypic.com/2n74n0o.png

kar, hogy kard, meg keves a flat phys, de azert csak eladhato


Azert most elegge aprit az LS 2H-val, bar tobbnyire azok inkabb staffel mennek, de hat na. Annak a flatphys >>>> mivel ugy is abbol szamolja a damot.
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 22 2013 05:23am
én most letöltöttem.
valami patchet le kell hozzá tölteni?
melyiken játszotok itt a legtöbben?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12602612622632643310Next
Add Reply New Topic New Poll