Quote (CyberPunk666 @ Sep 3 2015 08:22pm)
Lehet én vagyok megszállott, de mindig követem az összes aktuális tárgyat, hogy mindenből meglegyen a jegy.
Ki az akinek nem tűnik fel, hogy valamiből nem kapta meg a jegyet, amit meg kellett volna?
Kb vismajoron kívül senkiből nem nézem ki.

ezt mindig kiküldik. + nkeme kb ilyen szociológia meg ilyen fostartályok azok amikre nem figyelek, máshol kb igy napi 3x csekkolom hogy ottvan e a helyén a jegy.