d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1260261262263264327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 3 2015 02:22pm
Quote (nimrod95 @ 3 Sep 2015 21:21)
Balfasz voltam


Lehet én vagyok megszállott, de mindig követem az összes aktuális tárgyat, hogy mindenből meglegyen a jegy.
Ki az akinek nem tűnik fel, hogy valamiből nem kapta meg a jegyet, amit meg kellett volna?

Kb vismajoron kívül senkiből nem nézem ki.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 3 2015 03:54pm
Quote (CyberPunk666 @ Sep 3 2015 08:22pm)
Lehet én vagyok megszállott, de mindig követem az összes aktuális tárgyat, hogy mindenből meglegyen a jegy.
Ki az akinek nem tűnik fel, hogy valamiből nem kapta meg a jegyet, amit meg kellett volna?

Kb vismajoron kívül senkiből nem nézem ki.




ezt mindig kiküldik. + nkeme kb ilyen szociológia meg ilyen fostartályok azok amikre nem figyelek, máshol kb igy napi 3x csekkolom hogy ottvan e a helyén a jegy.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 3 2015 04:09pm
Quote (rapiddani @ 3 Sep 2015 23:54)
http://i.imgur.com/6CwIYv7.jpg

ezt mindig kiküldik. + nkeme kb ilyen szociológia meg ilyen fostartályok azok amikre nem figyelek, máshol kb igy napi 3x csekkolom hogy ottvan e a helyén a jegy.


Meg eleve be van állítva az e-mail minden eseményre. Tudom milyen tárgyaim vannak, miből kaptam ezt vagy azt és várom a beírást.

Elképzelhetetlen számomra, hogy valaki ilyenbe belefut.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 4 2015 12:24am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Sep 2015 00:09)
Meg eleve be van állítva az e-mail minden eseményre. Tudom milyen tárgyaim vannak, miből kaptam ezt vagy azt és várom a beírást.

Elképzelhetetlen számomra, hogy valaki ilyenbe belefut.


Same.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 4 2015 12:49am
EN IS ELKEPZELHETETLENNEK TARTOM, HOGY VALAKI HIBAZZON
LOJUK A DUNABA A FERGESET
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 4 2015 01:45am
Quote (llllllllllll @ 4 Sep 2015 08:49)
EN IS ELKEPZELHETETLENNEK TARTOM, HOGY VALAKI HIBAZZON
LOJUK A DUNABA A FERGESET


This

Btw szerintem azért ez messze van egy véletlen hibától.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 27 2015 02:19pm

>tfw nem lehet phdm memekbol
kiugrok inkabb ezutan a felev utan, aztan atmegyek valami it-s szociologiara
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 27 2015 02:46pm
Quote (SummertimeClothes @ Sep 27 2015 09:19pm)
http://i.imgur.com/j3SQIqi.jpg
>tfw nem lehet phdm memekbol
kiugrok inkabb ezutan a felev utan, aztan atmegyek valami it-s szociologiara


megtanulod kapsz egy kandós diplomát
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 28 2015 06:15am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 27 2015 10:19pm)
http://i.imgur.com/j3SQIqi.jpg
>tfw nem lehet phdm memekbol
kiugrok inkabb ezutan a felev utan, aztan atmegyek valami it-s szociologiara


aggodalomra semmi ok, menedzser még lehet belőled akárhova is mész
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 28 2015 06:58am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 28 2015 01:15pm)
aggodalomra semmi ok, menedzser még lehet belőled akárhova is mész


B)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1260261262263264327Next
Add Reply New Topic New Poll