d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12592602612622633310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 19 2013 01:01pm
Quote (Baleee @ Jun 19 2013 08:03pm)
Max ha nincs normalis cucca valakinek kurvamagas mappokon, vagy kifog valami brutal modot.

Soloba mennyire kell skeleton, nem tudom. Neha leraktam, mert beszartam, hogy hu baj lesz, le is 1hitelte oket (resist + life support van rajtuk) sorra, aztan inkabb a mob ele alltam es 3 endu chargeval elkezdtem utni folyamatosan.


maprol annyit, hogy temple piety meg mindig megrak ~3htibol, 80res, 3.7k hp, bosson enfeeble. elso hittol shock + stun, aztan mar csak remenykedni lehet, hogy a tobbi hit nem talal el.
totem 1hit, el se tud kezdeni summolni :D

ps :



kis dps amu :D

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 19 2013 01:02pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 19 2013 01:06pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 19 2013 09:01pm)
maprol annyit, hogy temple piety meg mindig megrak ~3htibol, 80res, 3.7k hp, bosson enfeeble. elso hittol shock + stun, aztan mar csak remenykedni lehet, hogy a tobbi hit nem talal el.
totem 1hit, el se tud kezdeni summolni :D

ps :

http://i.imgur.com/ddGY9wG.png

kis dps amu :D




Ez van nekem
Elég gutgut dps-t ad, tieden meg még a rollok is jók
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 19 2013 01:18pm
hop 1 szero crash + par perces rollback
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 19 2013 02:58pm
Quote (Namechange @ 19 Jun 2013 20:33)
Iso pc
Anarchy
http://4.ii.gl/cZoy13.png


Sry, ez sztem mindenhol szar. A ldam rettenet loww, a tobbi okj vegul is, de igy nagyon keves akkor is.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 20 2013 03:51am
Nekem egy ilyen van most ele wanderen:


Sajnos nincsenek ele damok, de a fire (az van a legtobb ugy is) meg WED legalabb hasznal valamennyit. + van mf, szoval az se rossz dolog.
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Jun 21 2013 10:34am
divine orbal lehet változtatni a legend cuccok statjait is?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 21 2013 10:35am
Quote (apafej @ Jun 21 2013 06:34pm)
divine orbal lehet változtatni a legend cuccok statjait is?


igen

kb csak arra jo, raren alig tud javitani

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 21 2013 10:35am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 21 2013 11:50am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 21 Jun 2013 18:35)
igen

kb csak arra jo, raren alig tud javitani


Jha, azt nem eri me,g tul nagy a difi, amti modosithat. Uniqon viszont geeri. Jha es itt ne hasznald azt a szot, hogy legend. : DDD
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 21 2013 11:52am
Quote (Baleee @ Jun 21 2013 07:50pm)
Jha, azt nem eri me,g tul nagy a difi, amti modosithat. Uniqon viszont geeri. Jha es itt ne hasznald azt a szot, hogy legend. : DDD


? pont ellenkezőleg
a rere cuccokon ilvl szerinte stat rollok vannak, ami egy változón belül nem lehet sokkal jobb, ezért nem éri meg
ha 1-100 ig lehetne mind a 6 statot rollozni lenne aki rátolna 50+-t, hidd el

/e meg be vagy baszva vagy mi? :D

This post was edited by cowding on Jun 21 2013 11:52am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 21 2013 11:56am
Quote (cowding @ 21 Jun 2013 19:52)
? pont ellenkezőleg
a rere cuccokon ilvl szerinte stat rollok vannak, ami egy változón belül nem lehet sokkal jobb, ezért nem éri meg
ha 1-100 ig lehetne mind a 6 statot rollozni lenne aki rátolna 50+-t, hidd el

/e meg be vagy baszva vagy mi? :D


Nem csak egesz heten kapu/kerites csiszolas-festes megy, meg meggymagozas ( :D ), meg meheszkedes, meg csersznye/meggy szedes, szal melo melo hatan es kurva faradt vagyok. Wanderrel nem is merek jatszani, mert tuti rahalnek, az EK mara meg annyira op, hogy ha felig alszok, akkor sem halok meg vele.

Inb4 lehaltam. (nope)
Go Back To Magyar Topic List
Prev12592602612622633310Next
Add Reply New Topic New Poll