d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1259260261262263327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 3 2015 05:19am
Quote (Baleee @ Sep 3 2015 11:34am)


a szegedi kifejezetten gaz
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 3 2015 05:36am
Quote (Flutter @ 3 Sep 2015 13:19)
a szegedi kifejezetten gaz


Anno a ZMNE, vagy is most mar NKE EHOK-je is bukott a volt rektorral egyutt, azok is elsikkasztottak par misit.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 3 2015 05:36am
Quote (llllllllllll @ 2 Sep 2015 20:29)
anno volt ilyen kezdeményezés, de most letolhatnánk rendesen :
jelöljük be egymást linkdinen és endorsoljuk szét a másik skilljeit


ok

jelizz komizz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 3 2015 08:15am
Quote (josheide @ Sep 3 2015 11:36am)
ok

jelizz komizz


szia cica
agyá c++ meg python endorset
a többi nem kell
meg mondjad neked mi kell

This post was edited by llllllllllll on Sep 3 2015 08:16am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 3 2015 08:17am
Seems legit.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 3 2015 08:54am
Quote (llllllllllll @ 3 Sep 2015 15:15)
szia cica
agyá c++ meg python endorset
a többi nem kell
meg mondjad neked mi kell


Research, Event planning, Public speaking

t4t
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 3 2015 09:01am
Quote (josheide @ Sep 3 2015 02:54pm)
Research, Event planning, Public speaking

t4t


t4t
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 3 2015 11:08am
tegnap úgy eszembe jutott, hogy az évben végzel, rofl mi lesz velem
Member
Posts: 4,532
Joined: Dec 26 2009
Gold: 271.57
Sep 3 2015 01:21pm
Elfelejtette a tanár beírni az egyik jegyemet előző félévben, egy megajánlott 4-est egy rohadnt nehéz tantárgyból.
Most 1 évvel csúszik kb 5tantárgyam.. Egy évig semmit se kell csinálnom 3. évben meg szophatom ezerrel 2x annyi tantárggyal.
A tanulmányi osztály szerint őket ez nem érdekli-

Quote (NerfHydraDPS @ Sep 3 2015 08:22pm)
eddig nem tűnt fel ?


Balfasz voltam, és csak a vizsgáimat néztem, hogy beírták-e. Sajnos a megajánlottat nem vizsgaként írták be ezért, hát elég nagy szívás.
Talán az kilobbizhatom , hogy ne kelljen újra megírni a jegymegajánlókat, így legalább valamivel egyszerűbb lenne.
Még azt javasolták, hogy írjak előfeltétel gyengítő kérvényt, de megjegyezték, hogy úgyse fogadják el ^^

This post was edited by nimrod95 on Sep 3 2015 01:27pm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 3 2015 01:22pm
Quote (nimrod95 @ 3 Sep 2015 20:21)
Elfelejtette a tanár beírni az egyik jegyemet előző félévben, egy megajánlott 4-est egy rohadnt nehéz tantárgyból.
Most 1 évvel csúszik kb 5tantárgyam.. Egy évig semmit se kell csinálnom 3. évben meg szophatom ezerrel 2x annyi tantárggyal.
A tanulmányi osztály szerint őket ez nem érdekli-


eddig nem tűnt fel ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1259260261262263327Next
Add Reply New Topic New Poll