Elfelejtette a tanár beírni az egyik jegyemet előző félévben, egy megajánlott 4-est egy rohadnt nehéz tantárgyból.
Most 1 évvel csúszik kb 5tantárgyam.. Egy évig semmit se kell csinálnom 3. évben meg szophatom ezerrel 2x annyi tantárggyal.
A tanulmányi osztály szerint őket ez nem érdekli-
Quote (NerfHydraDPS @ Sep 3 2015 08:22pm)
eddig nem tűnt fel ?
Balfasz voltam, és csak a vizsgáimat néztem, hogy beírták-e. Sajnos a megajánlottat nem vizsgaként írták be ezért, hát elég nagy szívás.
Talán az kilobbizhatom , hogy ne kelljen újra megírni a jegymegajánlókat, így legalább valamivel egyszerűbb lenne.
Még azt javasolták, hogy írjak előfeltétel gyengítő kérvényt, de megjegyezték, hogy úgyse fogadják el ^^
This post was edited by nimrod95 on Sep 3 2015 01:27pm