Quote (fahrii @ Jan 22 2015 07:56pm)
kajak én is kíváncsi vagyok :DDD azért is adom meg neki
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 22 2015 07:54pm)
:DDDDDDD
majd postolhatnád a beszélgetést is, kiváncsi vagyok te hogy csinalod
mivel nem saját képeimmel és magamnak akarok pinát szerezni, ezért nem fogok kertelni, de igyekszem összeszedni valamit
vagy legalább nyomni a contentet, még fél-1 órát ráérek