d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1252627282941Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 02:21pm
Quote (putincykavodka @ 12 Oct 2014 22:12)
Not bad
Sylnek meg egyszer teljesulhet az alma es politikus lesz
Hany fos telepules ez?


3000
1,5 milliardos koltsegvetessel

A polgarmester 'nem fogadott el' kb 30 millios palyazatot, amit elovizu viztarozora szort allam/eu, dunno mar, mert a falunak nem kell szaraz esoviz tarozo. Ennyire inkompetens.
Felvettek penzt focipalya ontozorendszerre, arra is tobb millat, fillerekbol megoldottak ofc, a tobbi eluszott.

Kurva sok fail volt meg a csavonak, csak zsebbol szort penzt a ciganyoknak pl. Amikor voltam kikerni a lapot kepviselonek jelentkezeskor, akkor is a random pudvas cigany ment oda hozza, hogy "aggyama otezret kene a penz", az meg igy mondta neki, hogy varj kocsiba van penztarca, kimegyek erte, kiment erte, visszajott es adott neki. Gj.
Szil ha idekoltozne, gazdag lehetne.

Akkor kozmunkaprogram pl: vannak mafiozok kb (ez mar nem csak cigany, folosleges is ez alapjan itelni), alairjak jelenletit, aztan lelepnek maszekolni. Kozmunkasok vezetoje nem mer szolni nekik, de persze azokon levezeti o is, meg folenyeskedik, akik szerencsetlenebb sorsuak ott maradnak, es az a 3-4 ember vegzi el aztan 10 munkajat.

Van az onkormanyzatnak egy kftje, nyulakat tartanak, 25 anyanyulra van kb 8 ember, allando munkaerokent foglalkoztatva, es maguknak hordjak el a hust aztan. A lucernat balazva kapjak, lenyegeben mindent kezhez kapnak 'csak etetni kell'. Amikor kampanyoltam, meg beszelgettem sok emberrel, tobbtol hallottam ez bassza oket is elegge, meg az, hogy munka mellett amikor meg ok ilyen 30-40 evesek voltak (mondjuk 60+ korosztal), tartott egy csomo 30+ anyanyulat (eladasra ofc ok is a nyulhust) es nem kezhez kapott termenybol dolgoztak, hanem meg kaszanlniuk is kellett, igy azert nevetseges a 25-re 8 ember.

Egyik jelolt ferje kulfoldon dolgozik, itthon meg kapja a szocialis segelyt mert a polgarmester elintezte nekik, meg sok ilyen van meg, hogy mondta, kiknek kell alairni az elbiralonak, az meg alairta, azt csa.

This post was edited by Baleee on Oct 12 2014 02:25pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 02:27pm
Quote (Baleee @ Oct 12 2014 10:21pm)
3000
1,5 milliardos koltsegvetessel

A polgarmester 'nem fogadott el' kb 30 millios palyazatot, amit elovizu viztarozora szort allam/eu, dunno mar, mert a falunak nem kell szaraz esoviz tarozo. Ennyire inkompetens.
Felvettek penzt focipalya ontozorendszerre, arra is tobb millat, fillerekbol megoldottak ofc, a tobbi eluszott.

Kurva sok fail volt meg a csavonak, csak zsebbol szort penzt a ciganyoknak pl. Amikor voltam kikerni a lapot kepviselonek jelentkezeskor, akkor is a random pudvas cigany ment oda hozza, hogy "aggyama otezret kene a penz", az meg igy mondta neki, hogy varj kocsiba van penztarca, kimegyek erte, kiment erte, visszajott es adott neki. Gj.
Szil ha idekoltozne, gazdag lehetne.

Akkor kozmunkaprogram pl: vannak mafiozok kb (ez mar nem csak cigany, folosleges is ez alapjan itelni), alairjak jelenletit, aztan lelepnek maszekolni. Kozmunkasok vezetoje nem mer szolni nekik, de persze azokon levezeti o is, meg folenyeskedik, akik szerencsetlenebb sorsuak ott maradnak, es az a 3-4 ember vegzi el aztan 10 munkajat.


Nem rossz

"eluszott"
Kihasznaljak a "szerencsetlenebb sorsuakat"
+Ez igy normalis termeszetesen, de majd mindja jon sene azt megmondja
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 02:29pm
Quote (putincykavodka @ 12 Oct 2014 22:27)
Nem rossz

"eluszott"
Kihasznaljak a "szerencsetlenebb sorsuakat"
+Ez igy normalis termeszetesen, de majd mindja jon sene azt megmondja


De most csak azt nezzd meg, mire kaptak penzt? : D
Stadionra nincs hely, akkor csinaljunk egy palya ontozorendszert.

Amin meg rohogtem, azt is utobbi honapokban tudtam meg, a falu jaszberenybol igazol 300kezererert focistat....xddddd
Otvar szar vilagvegi semmi csapat.. Meccsen tobb a 2 csapat + edzo + cserek szama, mint a nezok.

This post was edited by Baleee on Oct 12 2014 02:30pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 12 2014 02:38pm
Szerintem túl sokat foglalkoztok másokkal.
Mintha nem lenne tökmindegy, hogy ki mit csinál.

Kit érdekel, hogy lestatot a szülei tartják vagy nem, vagy hogy mibe született bele.
Meg kit érdekel rici, ameddig nem kommunikálsz vele?
Kit érdekel senee életmódja? De komolyan, miért idegesít bárkit is, hogy valaki egy szobában éli le az életét wow, kóla meg chips mottóval. Ki nem szarja le? Ha akar sírjon, ha akar tegyen ellene.

Az én életem semmit sem fog változni attól, ha elmegy dolgozni, ha megöli magát, ha wowozik, vagy nem wowozik. Annyira lényegtelen, hogy szó nincsen rá, ami jól kifejezné.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 02:39pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 12 2014 09:38pm)
Szerintem túl sokat foglalkoztok másokkal.
Mintha nem lenne tökmindegy, hogy ki mit csinál.

Kit érdekel, hogy lestatot a szülei tartják vagy nem, vagy hogy mibe született bele.
Meg kit érdekel rici, ameddig nem kommunikálsz vele?
Kit érdekel senee életmódja? De komolyan, miért idegesít bárkit is, hogy valaki egy szobában éli le az életét wow, kóla meg chips mottóval. Ki nem szarja le? Ha akar sírjon, ha akar tegyen ellene.

Az én életem semmit sem fog változni attól, ha elmegy dolgozni, ha megöli magát, ha wowozik, vagy nem wowozik. Annyira lényegtelen, hogy szó nincsen rá, ami jól kifejezné.


Az életét mindenki leszarja, de a pluszegy az pluszegy.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 02:40pm
Quote (Baleee @ Oct 12 2014 08:21pm)
3000
1,5 milliardos koltsegvetessel

A polgarmester 'nem fogadott el' kb 30 millios palyazatot, amit elovizu viztarozora szort allam/eu, dunno mar, mert a falunak nem kell szaraz esoviz tarozo. Ennyire inkompetens.
Felvettek penzt focipalya ontozorendszerre, arra is tobb millat, fillerekbol megoldottak ofc, a tobbi eluszott.

Kurva sok fail volt meg a csavonak, csak zsebbol szort penzt a ciganyoknak pl. Amikor voltam kikerni a lapot kepviselonek jelentkezeskor, akkor is a random pudvas cigany ment oda hozza, hogy "aggyama otezret kene a penz", az meg igy mondta neki, hogy varj kocsiba van penztarca, kimegyek erte, kiment erte, visszajott es adott neki. Gj.
Szil ha idekoltozne, gazdag lehetne.

Akkor kozmunkaprogram pl: vannak mafiozok kb (ez mar nem csak cigany, folosleges is ez alapjan itelni), alairjak jelenletit, aztan lelepnek maszekolni. Kozmunkasok vezetoje nem mer szolni nekik, de persze azokon levezeti o is, meg folenyeskedik, akik szerencsetlenebb sorsuak ott maradnak, es az a 3-4 ember vegzi el aztan 10 munkajat.

Van az onkormanyzatnak egy kftje, nyulakat tartanak, 25 anyanyulra van kb 8 ember, allando munkaerokent foglalkoztatva, es maguknak hordjak el a hust aztan. A lucernat balazva kapjak, lenyegeben mindent kezhez kapnak 'csak etetni kell'. Amikor kampanyoltam, meg beszelgettem sok emberrel, tobbtol hallottam ez bassza oket is elegge, meg az, hogy munka mellett amikor meg ok ilyen 30-40 evesek voltak (mondjuk 60+ korosztal), tartott egy csomo 30+ anyanyulat (eladasra ofc ok is a nyulhust) es nem kezhez kapott termenybol dolgoztak, hanem meg kaszanlniuk is kellett, igy azert nevetseges a 25-re 8 ember.

Egyik jelolt ferje kulfoldon dolgozik, itthon meg kapja a szocialis segelyt mert a polgarmester elintezte nekik, meg sok ilyen van meg, hogy mondta, kiknek kell alairni az elbiralonak, az meg alairta, azt csa.


lol


ezért nem látom értelmét a beni által felhozott "apró/apránként intézett jó cselekedeteknek"
önkénteskedni, turistákon segíteni

mikor az egész geci rohad úgy ahogy van
olyan mintha azt mondanád a simogatás az kedves, aranyos dolog... igen az... de mi értelme van egy darab szart simogatni?! semmi

ez a világ úgy szar ahogy van
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 02:52pm
De amugy senee fele hozzaallast felreteve, katasztrofalis, ami itt nalunk is tortent. Volt egy olyan szavazoi kor, aki sehova nem jar el, doglik, segelyen el, nem akar valtoztatni a sorsan es meg is most a szavazason ilyeneket lattam kb. A masik, hogy most nyaron uj cigany csaladok koltozhettek ide, banat tudja honnan, de eletbe nem latta senki oket, csak megjelentek, azt itt 'vettek hazat', vagy nem tudom.

Egyik cigany kepviselo azzal kampanyolt, hogy fel kellene ujitani tobb hazat az onkormanyzatnak es szocialis tamogataskent odaadni tobb csaladnak es olyanokat hoz peldanak, akik mar igy is lelaktak par hazat, raadasul a faluba bevezeto uton.


Kiabrandito, hogy kit valasztottak meg polgarmesternek (kepviselokrol meg mindig semmi hir), egyszeruen hihetetlen... Amikor pl az egyik jelentkezo olyan szemely volt, aki 'ingyen' dolgoott faluert (nyilvan nem ingyen, de joval kisebb haszonnal tett erte, mint sokan elotte), ilyenek pl, hogy hengerelte sajat koltsegen a sporpalyat, meg onkormanyzatnak kolcsonzott gepeket, meg banat tudja. Jelenleg 3 vallalkozast futtat sikeresen, bar mar nem o a tulajdonos, de a fiat szepen felkeszitette arra, hogy tudja sikeresen vezetni, meg nyilvan ott van meg mogotte. Manapsag meg ilyen kis epitesi vallalkozasokat, meg hasonlokat nem konnyu profittal vinni, plane felenk. Meg autoszerelo muhelyet (ami nem markaszerviz). Meg alapbol nem budos a munka, o maga is szerelt autot. Szakmabol vegzett aztan egyetemet, kozigazgatasi kapcsolatai is vannak, meg vezetoi tapasztalata is, sok embert foglalkoztat. Ilyen emberre nincs szukseg polgarmesterkent, nehogy veletlen valami fejlodes tortenhessen.

De igazabol a masik jelolt is hasonlo volt, csak mondjuk nala annyi hatrany, hogy se kozig tapasztalata nem volt, se igazabol kapcsolatok, meg olyan szakember ismerettseg, aki igazabn konnyebbe tehetette volna neki, ha mondjuk megprobalnak a regiek keresztbe tenni. De meg mindig szintekkel ertelmesebb es jobb jelolt volt, mint az ujravalasztott.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 12 2014 03:05pm
egész Mo. térkép narancssárga
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2014 03:06pm
Quote (CyberPunk666 @ 12 Oct 2014 21:38)
Szerintem túl sokat foglalkoztok másokkal.
Mintha nem lenne tökmindegy, hogy ki mit csinál.

Kit érdekel, hogy lestatot a szülei tartják vagy nem, vagy hogy mibe született bele.
Meg kit érdekel rici, ameddig nem kommunikálsz vele?
Kit érdekel senee életmódja? De komolyan, miért idegesít bárkit is, hogy valaki egy szobában éli le az életét wow, kóla meg chips mottóval. Ki nem szarja le? Ha akar sírjon, ha akar tegyen ellene.

Az én életem semmit sem fog változni attól, ha elmegy dolgozni, ha megöli magát, ha wowozik, vagy nem wowozik. Annyira lényegtelen, hogy szó nincsen rá, ami jól kifejezné.


valahol mélyen mindenki szeretne segíteni a nyomorán és általában ezért baszogatják az emberek
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 03:12pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 12 2014 11:06pm)
valahol mélyen mindenki szeretne segíteni a nyomorán és általában ezért baszogatják az emberek


AHA IGEN XDDDD
EZZEL AZTAN SEGITESZ
remelem ezt nem komolyan irtad
Quote (Senee @ Oct 12 2014 10:40pm)
lol


ezért nem látom értelmét a beni által felhozott "apró/apránként intézett jó cselekedeteknek"
önkénteskedni, turistákon segíteni

mikor az egész geci rohad úgy ahogy van
olyan mintha azt mondanád a simogatás az kedves, aranyos dolog... igen az... de mi értelme van egy darab szart simogatni?! semmi

ez a világ úgy szar ahogy van


Egy darab szart simogatni xdd

Nem ertem ti hogy nem rohogtok senee postjain
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282941Next
Add Reply New Topic New Poll