d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1252627282979Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 22 2014 11:35pm
pont ma kellett kliens úrfiék miatt hajnalban kelni és kiöltözni..
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 22 2014 11:58pm
Quote (Anarkin @ 23 Sep 2014 06:35)
pont ma kellett kliens úrfiék miatt hajnalban kelni és kiöltözni..


Nekem az okmanyirodaba kell mennem szoval max szepfiuk leszunk.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 12:05am
En meg allasinterjura megyek, szoval fashion boyz talalkozo lesz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 12:39am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 23 2014 03:33am
Sry sracok de elszurtam es mara szerveztem munkat magamnak, mert elfelejtettem hogy kedd lett megbeszelve. :(
Jo szorakozast mindenkinek!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 03:34am
hol lesz
ha nincs csocsó nem megyek anyway
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 03:34am
Quote (Namechange @ 23 Sep 2014 10:33)
Sry sracok de elszurtam es mara szerveztem munkat magamnak, mert elfelejtettem hogy kedd lett megbeszelve. :(
Jo szorakozast mindenkinek!


Semmi gond, ugyis mindig 50%-os dodge rate-tel szamolok. :D

Quote (xGurke @ 23 Sep 2014 10:34)
hol lesz
ha nincs csocsó nem megyek anyway


Limit, szerintem meghivtalak fb--on.

This post was edited by josheide on Sep 23 2014 03:35am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 03:36am
Quote (josheide @ Sep 23 2014 09:34am)
Semmi gond, ugyis mindig 50%-os dodge rate-tel szamolok. :D



Limit, szerintem meghivtalak fb--on.


man
meghívnak egy eseményre :
rányomok a talánra, kinyomom az értesítéseket és többet oda se nézek
de akkor megkeresem


nem tudom meddig leszek bent, de utána lehet beugrok (25%)

This post was edited by xGurke on Sep 23 2014 03:37am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 03:40am
limit bár - zsidó negyed
k

lel, ez fél perc sétára van az előző lakástól

This post was edited by xGurke on Sep 23 2014 03:43am
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 04:08am
Quote (xGurke @ Sep 23 2014 11:36am)
man
meghívnak egy eseményre :
rányomok a talánra, kinyomom az értesítéseket és többet oda se nézek
de akkor megkeresem


nem tudom meddig leszek bent, de utána lehet beugrok (25%)


nekem 23.987% hogy megyek, most szamoltam ki

+kozerdeku info:
talalkoztam a kampsorru zsidosraccal a stoczekban ma 11 korul
halistennek nem vett eszre valoszinuleg, epp a taskajaval volt elfoglalva

This post was edited by tevetavamultija on Sep 23 2014 04:08am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282979Next
Add Reply New Topic New Poll