d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Eszel éppen > General Food Topic
Prev1252627282948Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 9 2014 08:41am
húsleves és paprikás csirke
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 9 2014 08:51am
sült oldalas rizzsel
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 9 2014 09:02am
rendeltem pizzat, donpepebol most a valtozatossag kedveert, varom hogy jojjon
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 9 2014 09:48am
rakott sonkás tészta
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 9 2014 09:54am


mindjárt megjön :3

meg a kaja is

This post was edited by xGurke on Aug 9 2014 09:54am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 9 2014 09:58am
ma két szelet tarját ettem, rizzsel, salival.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 9 2014 10:01am
Tegnap sutottem pizzat, rokagomba + zold pritamin + szarvas szalami feltettel.
Mara meg maradt rokagomba, csinaltam tejszines martast belole spagettihez.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 9 2014 10:17am
megjön a csávó
odaadja a levest
odaadja a boxot
odaadja a számlát
csáó és elindul a kocsijához
mondom állj már meg, fizetni nem kell?
nem
miért nem?
ja de bocsi, azt hittem előre fizettél kártyával

okj
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 9 2014 10:51am
Quote (xGurke @ 9 Aug 2014 18:17)
megjön a csávó
odaadja a levest
odaadja a boxot
odaadja a számlát
csáó és elindul a kocsijához
mondom állj már meg, fizetni nem kell?
nem
miért nem?
ja de bocsi, azt hittem előre fizettél kártyával

okj


lol, én tuti nem fizettem volna ki
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 9 2014 11:01am
Quote (RRC @ 9 Aug 2014 18:51)
lol, én tuti nem fizettem volna ki


Mindig a gazdagok a legnagyobb genyók, ezért tart itt az ország XDDDXDFDFXCXXDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282948Next
Add Reply New Topic New Poll