d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev1252627282940Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jul 21 2014 05:37am
beszívva jobb a szex legalább!
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 21 2014 05:38am
Quote (GeneralTT @ Jul 21 2014 01:37pm)
beszívva jobb a szex legalább!


Egyetertek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2014 05:38am
Quote (putincykavodka @ Jul 21 2014 11:38am)
Egyetertek


Kevesbe faj a segged MI
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jul 21 2014 05:39am
Quote (Saenchai @ Jul 21 2014 11:32am)
ITT: az egyik véglet osztja a másikat


nem érzem magam végletnek, meló közben soha nem szívok
csak felbasz ha emiatt lenéznek
a részedről sokkal reálisabb, értelmesebb hozzászólásokat olvastam, csodálkozom h téged nem akasztanak ki ennek az xgurke gyereknek az orbitális faszságai
csupán az a bajom h a legostobább a leghangosabb
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 21 2014 05:40am
Quote (xGurke @ Jul 21 2014 01:38pm)
Kevesbe faj a segged MI


Igen
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2014 05:42am
Quote (bamboo @ Jul 21 2014 11:39am)
nem érzem magam végletnek, meló közben soha nem szívok
csak felbasz ha emiatt lenéznek
a részedről sokkal reálisabb, értelmesebb hozzászólásokat olvastam, csodálkozom h téged nem akasztanak ki ennek az xgurke gyereknek az orbitális faszságai
csupán az a bajom h a legostobább a leghangosabb


Holnaptol elkezdek fuvezni, mert olyan okos szeretnek lenni mint te
"Az a baj a hulye emberekkel h fel sem fogjak milyen hulyek"
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jul 21 2014 05:42am
bár mondjuk ebben a melegben csak jobban leizzadok és csak szenvedek + még tovább is tart elmenni :(
szar ez a meleg
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 21 2014 05:43am
Quote (GeneralTT @ Jul 21 2014 01:42pm)
bár mondjuk ebben a melegben csak jobban leizzadok és csak szenvedek + még tovább is tart elmenni :(
szar ez a meleg


Igen
Nekem is ez a tapasztalatom
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 21 2014 05:43am
Quote (xGurke @ Jul 21 2014 12:42pm)
Holnaptol elkezdek fuvezni, mert olyan okos szeretnek lenni mint te
"Az a baj a hulye emberekkel h fel sem fogjak milyen hulyek"


Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jul 21 2014 05:43am
Quote (putincykavodka @ 21 Jul 2014 12:43)
Igen
Nekem is ez a tapasztalatom


emlékszem mikor fgt ajánlottál azért, h vtibor csinálhasson egy közös képet rólunk amikor átkaroljuk egymást mint az igazi barátok !
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282940Next
Add Reply New Topic New Poll