Quote (Saenchai @ Jul 21 2014 11:32am)
ITT: az egyik véglet osztja a másikat
nem érzem magam végletnek, meló közben soha nem szívok
csak felbasz ha emiatt lenéznek
a részedről sokkal reálisabb, értelmesebb hozzászólásokat olvastam, csodálkozom h téged nem akasztanak ki ennek az xgurke gyereknek az orbitális faszságai
csupán az a bajom h a legostobább a leghangosabb