d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1252627282934Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 01:45pm
Quote (AngryBug @ 15 Jul 2014 02:12)
http://download.chip.eu/ii/96651654_408c911608.jpg

http://www.elreinodeneverland.es/wp-content/uploads/2013/12/tumblr_m8gv65Gosi1qh8rq6o1_500.gif

http://beust.com/pics/MonkeyIsland2.jpg


itt az elsőnek mi a neve?



Quote (RRC @ 16 Jul 2014 20:44)
ha nem botoznál nem lennél mad se :D

just sayin


kicsit más az amikor mad vagyok szerintem

This post was edited by Anarkin on Jul 16 2014 01:45pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 01:46pm
Quote (Anarkin @ 16 Jul 2014 21:45)
itt az elsőnek mi a neve?

http://download.chip.eu/ii/96651654_408c911608.jpg



kicsit más az amikor mad vagyok szerintem


golden axe
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 16 2014 01:47pm
Quote (Anarkin @ Jul 16 2014 07:43pm)
te pattogsz hogy mégis


tudod, hogy csak viccelek
te sosem tennél ilyet
de ha ennyire böki a szemedet, törölj le, itt meg ignoráld a postjaimat
i can deal with it
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 01:51pm
Quote (Rawen @ 16 Jul 2014 20:46)
golden axe


meh, ezeket a nagyon régieket nem szabad elővenni, tönkreteszik a játékok emlékét ahogy elindítom őket

Quote (Makkertest @ 16 Jul 2014 20:47)
tudod, hogy csak viccelek
te sosem tennél ilyet
de ha ennyire böki a szemedet, törölj le, itt meg ignoráld a postjaimat
i can deal with it


te szemedet böki ha valamiről postolgatsz áut of nóver, nem másét
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 16 2014 01:53pm
Quote (Fej @ 16 Jul 2014 19:46)
http://s.uvlist.net/l/y2009/08/63177.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/27/RollerCoaster_Tycoon_Screenshot.png

http://www.diablohungary.hu/uploads/images/diablo1/lejaratok/diablo_I_barlang2.jpg




Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 16 2014 01:54pm


Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 16 2014 01:57pm
Quote (Anarkin @ 16 Jul 2014 20:51)
meh, ezeket a nagyon régieket nem szabad elővenni, tönkreteszik a játékok emlékét ahogy elindítom őket




a golden axe nem ezek koze tartozik, elso blizz gamek kozott van, es akkor most errol eszembe is jutott egy masik csodalatos remekmu

Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 16 2014 02:00pm
Quote (Anarkin @ Jul 16 2014 07:51pm)
te szemedet böki ha valamiről postolgatsz áut of nóver, nem másét


true, csinálj amit akarsz, mostmár úgyis mindegy
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 16 2014 02:07pm
Quote (jarabekg @ Jul 16 2014 07:49pm)
rct-t azert nem postoltam eddig, mert meg mmindig szoktam vele neha jatszani :D


én nem, mert hiába mentek, nem tudom betölteni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 16 2014 02:37pm
Quote (TrollBoss @ Jul 16 2014 09:07pm)
én nem, mert hiába mentek, nem tudom betölteni


ugy csinaltam valahogy, hogy importáltam a mentés fileokat a játékba kézileg és úgy ment
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282934Next
Add Reply New Topic New Poll