d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Heroes Of The Storm Topic
Prev1252627282951Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 9 2015 10:17am
Quote (cowding @ Jan 9 2015 04:42pm)
én értem, de nem hiszem hogy csinálnak egy teljesen új játékot ebböl pedig jó már nem lesz

jah mobák
hát itt nincs gold
nincs ability szintezés/tanulás (unalmas és causual az összes hős) csak a talentben van build és build közt külömbség (aminek a 80%-a egyértelmű mert a másik lényegesen szarabb és nem egy másik build lehetőség (tank v disable v support hanem simán szar) ami ráadásul karakter szinthez van kötve, igy ha összedob vaakivel aki már tolt 10 meccset azzal a hőssel biztos taknyosra fog szopatni ha te vagy aki a hős spelljeit programozta és pixelre tudod hova fog menni akkor is
nincs gold (?????) se tárgyak (????????????????) jobb és bal klikkböl, a fantasztikus mountokbol, lol-ban megszokott ingyen teleportbol és az alap abilitykből (aminél talent miatt "build" és build közt max 100-300 dmg külömbség van és kb 1k az alap dmg) áll minden amit a játékról tuni kell
az xpt a mai napig nem tudom, pontosan hogy működik, de kb a közelbe vagy akkor kapsz, ha ölsz (elég szar a lasthit effekt/nehezen lehet sok creepet ölni de nem is kell arra menni mert nincs gold ~~)  meg amugy is kapsz igy össze vissza meg szintetlépkedsz amikor ugy látja a játék jónak, de nincs nagy külömbség lvl 3 meg 5 közt, ha mondjuk 1 el jobb talented van lvl 3 on már megbaszod a lvl 5 ös embert
az egész játék lényege a map mechanizmusok köré épül, feedelhettek mint a szar, de ha az ogre campeket meg a mapbosst mindig ti foglaljátok el, akkor anélkül megnyeritek hogy be kéne menni az ellenfél bázisába vagy akár a t1 torony közelébe


Ez ugy hangzik mint valami elbaszott wc3 custom map, itemek meg gold nelkül.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 9 2015 10:21am
már nem is bánom annyira h nem kaptam még kulcsot hozzá
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 16 2015 04:07am
ránéztem closed bétára, és vmiért van 1 herom amit meg se vettem
másnál is van ilyen?
vagy majd a blizzard rámrobbantja a házat mer vmi bug
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 16 2015 04:27am
Quote (sylke @ Jan 16 2015 12:07pm)
ránéztem closed bétára, és vmiért van 1 herom amit meg se vettem
másnál is van ilyen?
vagy majd a blizzard rámrobbantja a házat mer vmi bug


tutoral után én randomoztam és valami olyan szart adott amit kurvárameg kellett volna venni szoval gondolom bogár
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 16 2015 04:32am
én még mindig nem tudom letölteni, nem open béta van 13-tól?

jaa, hogy még cska most kezdődik az closed béta, oksa

This post was edited by Ghostmasterq on Jan 16 2015 04:40am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 16 2015 04:33am
Quote (sylke @ Jan 16 2015 11:07am)
ránéztem closed bétára, és vmiért van 1 herom amit meg se vettem
másnál is van ilyen?
vagy majd a blizzard rámrobbantja a házat mer vmi bug


Szolok apanak hogy fixalja
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 17 2015 02:39am
mér nem játszik senki ezzel a fantasztikus gémmel
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 17 2015 06:34am
Quote (sylke @ Jan 17 2015 09:39am)
mér nem játszik senki ezzel a fantasztikus gémmel


mert a dotánál is szarabb, pedig az nagy szó
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 17 2015 07:38am
Quote (TrollBoss @ 17 Jan 2015 14:34)
mert a dotánál is szarabb, pedig az nagy szó


söt, még a lolnál is szarabb, pedig azt hallottam hogy azokkal még nyugdijasok is tudnak játszani
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 17 2015 07:41am
Quote (sylke @ Jan 17 2015 02:38pm)
söt, még a lolnál is szarabb, pedig azt hallottam hogy azokkal még nyugdijasok is tudnak játszani


meglepődnél, milyen magas a skill lvlem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282951Next
Add Reply New Topic New Poll