d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev1252627
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 23 2014 10:56am
elmentünk a navhoz, van az összegen késedelmi kamat, azt nemtudjuk h mekkora, de szerintünk ~4-500ezer forint lesz a végösszeg
ma kaptunk 1 pappírt, amit ki kell tölteni, és ha szerencsénk van kapunk engedményt v részletfizetési lehetőséget.
most még nemigazan tudok fizikai munkát végezni, szal reménykedem a legjobbakban :c

This post was edited by AngryBug on Jun 23 2014 10:58am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2014 11:42am
Quote (Senee @ 16 Jun 2014 21:27)
ha azt mondanák, hogy fizessek ki 21 milliót/életem végéig törlesszem
és kapnék rá 10k támogatást akkor azt effektíven használnám ki

vennék egy kád kólát és belefojtanám magam


ezen egy percig röhögtem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2014 12:11pm
Quote (AngryBug @ 23 Jun 2014 17:56)
elmentünk a navhoz, van az összegen késedelmi kamat, azt nemtudjuk h mekkora, de szerintünk ~4-500ezer forint lesz a végösszeg
ma kaptunk 1 pappírt, amit ki kell tölteni, és ha szerencsénk van kapunk engedményt v részletfizetési lehetőséget.
most még nemigazan tudok fizikai munkát végezni, szal reménykedem a legjobbakban :c


na, de azért csak ez a pozitívabb forgatókönyv, nem? remélem minden rendben lesz!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 23 2014 12:36pm
Irj tomcatnek, hatha szervez neked valami gyujtest
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 23 2014 01:08pm
Quote (RRC @ 23 Jun 2014 19:36)
Irj tomcatnek, hatha szervez neked valami gyujtest


vagy legalább a valami egészségügyi alkalmazottat fejbelő
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627
Add Reply New Topic New Poll