Quote (AngryBug @ 23 Jun 2014 17:56)
elmentünk a navhoz, van az összegen késedelmi kamat, azt nemtudjuk h mekkora, de szerintünk ~4-500ezer forint lesz a végösszeg
ma kaptunk 1 pappírt, amit ki kell tölteni, és ha szerencsénk van kapunk engedményt v részletfizetési lehetőséget.
most még nemigazan tudok fizikai munkát végezni, szal reménykedem a legjobbakban :c
na, de azért csak ez a pozitívabb forgatókönyv, nem? remélem minden rendben lesz!