d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev1252627282930Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 27 2014 08:46am
Quote (TuskesVanek @ 27 Aug 2014 15:44)
jó fej vagy, hogy nézegetted a profilomat

de azért nyilvánvalóan multi vagy, mivel senki nem baszogat, pedig új embereknek mindig beszólnak


A nyomorékoknak szólnak be, nem az újaknak, még mindig.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 27 2014 08:47am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 27 2014 03:46pm)
A nyomorékoknak szólnak be, nem az újaknak, még mindig.


nálatok a kettő ugyanaz

mellesleg ne vergődj pls
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 27 2014 08:48am
Quote (TuskesVanek @ 27 Aug 2014 15:47)
nálatok a kettő ugyanaz

mellesleg ne vergődj pls


Nem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 27 2014 08:50am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 27 2014 03:48pm)
Nem


jól van akkor vergődj, én úgyis indulok lassan dub fx-re :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 27 2014 08:51am
tuskesvanek csináljon nekem rl-t :D xD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 27 2014 08:52am
szerintem greenday multija

tenyleg o volt ilyen tenyerbemaszo, meg most mikor visszajott folyamatosan tomi seggeben volt, ugy emlekszem greendaynek is volt vmi fel homo kapcsolata tomival
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 27 2014 08:54am
Quote (Fej @ Aug 27 2014 03:52pm)
szerintem greenday multija

tenyleg o volt ilyen tenyerbemaszo, meg most mikor visszajott folyamatosan tomi seggeben volt, ugy emlekszem greendaynek is volt vmi fel homo kapcsolata tomival


fingom nincs ki az a greenday, de mivel nem láttam ide írni amióta itt vagyok, a 3 hónapos szimonetta meg ismeri, ezért ismét csak 100% obv, hogy ő itt a multi :D

kösz az újabb selfownt papa, igazi vesztes mint mindig :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 27 2014 08:55am
Quote (TuskesVanek @ 27 Aug 2014 15:54)
fingom nincs ki az a greenday, de mivel nem láttam ide írni amióta itt vagyok, a 3 hónapos szimonetta meg ismeri, ezért ismét csak 100% obv, hogy ő itt a multi :D

kösz az újabb selfownt papa, igazi vesztes mint mindig :D


An hero pls
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 27 2014 08:56am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 27 2014 03:55pm)
An hero pls


fáj az igazság, hogy ti tulajdonképpen szart sem értek itt, mivel jogotok sem lenne itt lenni a szabályok szerint? :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 27 2014 09:02am
Quote (TuskesVanek @ 27 Aug 2014 15:56)
fáj az igazság, hogy ti tulajdonképpen szart sem értek itt, mivel jogotok sem lenne itt lenni a szabályok szerint? :D


? Mirol beszelsz? Te tenyleg teljesen elmebeteg vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282930Next
Add Reply New Topic New Poll