Quote (Senee @ May 27 2014 12:57pm)
ja mert neked nagy van és emiatt szerény vagy ámde az önbizalmad rendben van tőle
barátnőm akár lehetne nekem is sztem, ha nagyon akarnám
csak az zavart legutóbb is, hogy megkéne változzak miatta, máshogy állni mindenhez.. ergo szerepet kéne játsszak, hogy imponáljak neki, megtartsam, elhitessem, hogy jó vagyok, jó leszek neki és ahhoz meg nincs kedvem, inkább bele se kezdek
xd
én semmit nem változtattam magamon, pedig mi együtt is élünk
e: annyit, hogy nem fingok hangosan ha a szobában van
This post was edited by jarabekg on May 27 2014 06:04am