d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > An Hero
Prev125262728Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 06:04am
Quote (Senee @ May 27 2014 12:57pm)
ja mert neked nagy van és emiatt szerény vagy ámde az önbizalmad rendben van tőle

barátnőm akár lehetne nekem is sztem, ha nagyon akarnám
csak az zavart legutóbb is, hogy megkéne változzak miatta, máshogy állni mindenhez.. ergo szerepet kéne játsszak, hogy imponáljak neki, megtartsam, elhitessem, hogy jó vagyok, jó leszek neki és ahhoz meg nincs kedvem, inkább bele se kezdek


xd

én semmit nem változtattam magamon, pedig mi együtt is élünk

e: annyit, hogy nem fingok hangosan ha a szobában van

This post was edited by jarabekg on May 27 2014 06:04am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 27 2014 06:05am
Quote (jarabekg @ May 27 2014 01:04pm)
xd

én semmit nem változtattam magamon, pedig mi együtt is élünk

e: annyit, hogy nem fingok hangosan ha a szobában van


én direkt jó nagyokat fingok mindig és jót nevetünk
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 06:06am
Quote (anyd @ May 27 2014 01:05pm)
én direkt jó nagyokat fingok mindig és jót nevetünk


erre inkább ne mondok semmit
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 27 2014 06:08am
Quote (jarabekg @ May 27 2014 01:06pm)
erre inkább ne mondok semmit


ne is, csak az irigység beszélne belőled
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 06:20am
Quote (anyd @ May 27 2014 01:08pm)
ne is, csak az irigység beszélne belőled


: DD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 27 2014 06:57am
Quote (GoreKnight9 @ 27 May 2014 12:26)
igy aztan van ertelme ide jarni


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 27 2014 06:57am
Quote (Rawen @ 27 May 2014 14:57)
http://1.ii.gl/JwEmRHqI.png


ki az a dumbo meg haarder
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 27 2014 06:58am
Quote (tevetava @ 27 May 2014 14:57)
ki az a dumbo meg haarder


dumbo valami retardált volt a hs topicban, haarder fogalmam sincs kicsoda de biztos volt valami okom blockolni

This post was edited by Rawen on May 27 2014 06:58am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 06:58am
Quote (Rawen @ May 27 2014 12:57pm)
http://1.ii.gl/JwEmRHqI.png


micsoda patrícius vagy, meg se hallod a pórnép szavát te Dumbó
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 07:01am
Go Back To Magyar Topic List
Prev125262728Next
Add Reply New Topic New Poll