d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev12526272829Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2014 04:06pm
Quote (Vismajor @ 18 May 2014 22:51)
nem tudom miért nem lehet elhinni,mindennap olyan kenyeret eszek(ha eszek) ami levolt fagyasztva, ha ilyen vizes fos lenne megenném, meg így csinálnánk?
kajak csinálok róla videót keci


ugyan olyan mint frissen, confirmed

egyszer volt, h sütöttünk vagy 3 kiló kenyeret és elraktuk a fagyóba azt, ami megromlott volna. aztán kivettük, kiolvadt és semmi baja nem volt.
sőt, mondok egy még durvábbat. egy csomó pékségbe úgy viszik a kenyeret, h le van fagyasztva, reggel kiteszik, kiolvad és eladják. nem lesz semmi baja
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 18 2014 04:20pm
Quote (zsansaccount @ 19 May 2014 00:06)
ugyan olyan mint frissen, confirmed

egyszer volt, h sütöttünk vagy 3 kiló kenyeret és elraktuk a fagyóba azt, ami megromlott volna. aztán kivettük, kiolvadt és semmi baja nem volt.
sőt, mondok egy még durvábbat. egy csomó pékségbe úgy viszik a kenyeret, h le van fagyasztva, reggel kiteszik, kiolvad és eladják. nem lesz semmi baja


tényleg nem rossz, csak van egy kis mellékize amit én nagyon nem szeretek, de meg lehet enni ha éhes vagy

inb4 a szart is meg lehet éhesen
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 18 2014 04:22pm
Btw mi is kb 3 naponta veszunk kenyeret, de ha van meg az elozobol eloszor azt eszem(esszuk) meg
Kicsit szarazabb, de pia + vaj/ egyeb lofasz ra es teljesen lyo :o
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2014 04:50pm
Quote (RRC @ May 18 2014 11:20pm)
tényleg nem rossz, csak van egy kis mellékize amit én nagyon nem szeretek, de meg lehet enni ha éhes vagy

inb4 a szart is meg lehet éhesen


Nálunk semmi mellékíze sincs :o
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2014 04:52pm
Quote (Vismajor @ May 18 2014 11:50pm)
Nálunk semmi mellékíze sincs :o


talán mert csak olyat eszel, és már nem érzed
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 18 2014 11:02pm
Nincsen semmi baj a fagyasztott kenyérrel, sok helyen csinálják így(büfék), nem csak házi praktika. Lestat pedig nc, inkabb nem is irok semmit mert csak sértődés lenne belőle. Csak azt kívánom egyszer izlelje meg milyen a szegénység és a nélkülözés, de erre úgyse fog sor kerülni, mivel 40 évesen is a szülei pénzén fog élősködni).
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2014 11:44pm
Quote (fahrii @ May 19 2014 05:02am)
Nincsen semmi baj a fagyasztott kenyérrel, sok helyen csinálják így(büfék), nem csak házi praktika. Lestat pedig nc, inkabb nem is irok semmit mert csak sértődés lenne belőle. Csak azt kívánom egyszer izlelje meg milyen a szegénység és a nélkülözés, de erre úgyse fog sor kerülni, mivel 40 évesen is a szülei pénzén fog élősködni).


aztán még ő ugatott nekem erről :XD
holott ugyanolyan mint én
plusz én legalább elismerem, hogy nyomorék vagyok
ez meg a végletekig magyarázza, hogy ő aztán nem
kisherceg
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 19 2014 12:51am
Quote (Floodban @ 18 May 2014 23:48)
szoktatok e csak ugy magaban kenyeret enni

persze csak ha friss, aki a tegnapit megeszi az szanalmas


regen csomoszor, mostmar nem annyira
bar en full defektes vagyok, tesztat is sokszor csak megsozom es ugy eszem magaban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2014 12:57am
én a nyers tésztát is szeretem
mikor már össze van gyurva a liszt viz élesztös tej so etc
szeretem azt az élesztős ízt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 19 2014 01:47am
Quote (Senee @ 19 May 2014 07:57)
én a nyers tésztát is szeretem
mikor már össze van gyurva a liszt viz élesztös tej so etc
szeretem azt az élesztős ízt


az tényleg jó
kis koromba, ha készült valami süti, akkor mindig belakmároztam a tésztájából
Go Back To Magyar Topic List
Prev12526272829Next
Add Reply New Topic New Poll