Quote (Vismajor @ 18 May 2014 22:51)
nem tudom miért nem lehet elhinni,mindennap olyan kenyeret eszek(ha eszek) ami levolt fagyasztva, ha ilyen vizes fos lenne megenném, meg így csinálnánk?
kajak csinálok róla videót keci
ugyan olyan mint frissen, confirmed
egyszer volt, h sütöttünk vagy 3 kiló kenyeret és elraktuk a fagyóba azt, ami megromlott volna. aztán kivettük, kiolvadt és semmi baja nem volt.
sőt, mondok egy még durvábbat. egy csomó pékségbe úgy viszik a kenyeret, h le van fagyasztva, reggel kiteszik, kiolvad és eladják. nem lesz semmi baja