d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1252627282930Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 25 2013 06:28am
Quote (Inakwo @ 25 Mar 2013 14:21)
csak nem tudja kicserélni

vagy is kilehet csak nem ott helyben azonnal


Most mondjam azt, hogy mar kesz is van?! Xddd
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 25 2013 06:35am
Quote (Baleee @ 25 Mar 2013 13:28)
Most mondjam azt, hogy mar kesz is van?! Xddd


jo és ha a puszta közepén történik?

gondolom potkereked van
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 25 2013 08:17am
Quote (Inakwo @ 25 Mar 2013 14:35)
jo és ha a puszta közepén történik?

gondolom potkereked van


Ofc van, tele van forever szerszammal amugy a kocsi hatulja kb, nem csak lada eq, az mondjuk mindig benne van, a tobbi neha kikerul. Nyilvan puszta kozepen az az alkatresz nem valoszinu, hogy nalam lesz, de ha lenne meg tudnam ott is csinalni. 8DDD

Itt a pic:


Inb4 nem rozsdas, csak kibaszott saros, mert utobbi napokban only meheszkedesre volt kb hasznalva.

This post was edited by Baleee on Mar 25 2013 08:17am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 8 2013 08:27am
Tomi altal linkelt blogon talaltam ezt a cikket:
http://kiszamolo.hu/okos-ur-es-buta-ur-autot-vasarol/
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 8 2013 08:39am
Quote (Baleee @ 8 Apr 2013 15:27)
Tomi altal linkelt blogon talaltam ezt a cikket:
http://kiszamolo.hu/okos-ur-es-buta-ur-autot-vasarol/


ha senki nem vesz új autót, akkor egyrészt csődbe mennek a gyárak, másrészt nem lenne pár év múlva normális használtautó.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 8 2013 08:45am
Quote (bbaallaaggee @ 8 Apr 2013 16:39)
ha senki nem vesz új autót, akkor egyrészt csődbe mennek a gyárak, másrészt nem lenne pár év múlva normális használtautó.


A cikk lenyege nem ez volt amugy.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 8 2013 08:48am
Quote (Baleee @ Apr 8 2013 03:27pm)
Tomi altal linkelt blogon talaltam ezt a cikket:
http://kiszamolo.hu/okos-ur-es-buta-ur-autot-vasarol/


en buta urnak szurkoltam
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 8 2013 08:58am
Quote (Baleee @ 8 Apr 2013 15:45)
A cikk lenyege nem ez volt amugy.


nyilván nem olvastam el az egészet.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 5 2013 11:23am
Balage:

Peugeot 206 SW 1.4 HDi-rol tudnal valami velemenyt mondani, ha azt mondod, hogy ne, akkor azt is plox, hogy miert ne, ha igen, miert ok.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 5 2013 11:28am
Quote (Baleee @ 5 Jun 2013 18:23)
Balage:

Peugeot 206 SW 1.4 HDi-rol tudnal valami velemenyt mondani, ha azt mondod, hogy ne, akkor azt is plox, hogy miert ne, ha igen, miert ok.


nekünk 206 van

egy hatalmas hibája van, a hátsó híd teljesen széria hibás, ezért nagyon gyakran cserélni kell ami nem olcso
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282930Next
Add Reply New Topic New Poll