Quote (Inakwo @ 25 Mar 2013 14:35)
jo és ha a puszta közepén történik?
gondolom potkereked van
Ofc van, tele van forever szerszammal amugy a kocsi hatulja kb, nem csak lada eq, az mondjuk mindig benne van, a tobbi neha kikerul. Nyilvan puszta kozepen az az alkatresz nem valoszinu, hogy nalam lesz, de ha lenne meg tudnam ott is csinalni. 8DDD
Itt a pic:

Inb4 nem rozsdas, csak kibaszott saros, mert utobbi napokban only meheszkedesre volt kb hasznalva.
This post was edited by Baleee on Mar 25 2013 08:17am