d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Healthy Lifestyle
Prev12526272829Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 4 2012 04:22pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Oct 2012 00:19)
Igazabol reg el kellett volna kezdeni a valtozast, es lehet ez az utolso generacio aminek meg lehetösege van ra. Es az hogy addigra öregek leszünk kerdeses meg, elvileg par evtizeden belül meg fogjak tudni hosszabbitani egy ember eletet többszaz evre is akar.


ez jól hangzik
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 4 2012 04:24pm
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Oct 2012 00:22)
ez jól hangzik


Tul sok problemaval jarna...
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 4 2012 04:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Oct 2012 00:22)
ez jól hangzik


tfw annyira tulnepesedett a fold, hogy nem csak a buszon, de otthon sem tudsz kenyelmesen leulni a masfel negyzetmeteres lakasodban, mert tele van
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 4 2012 04:31pm
Quote (josheide @ 5 Oct 2012 00:24)
Tul sok problemaval jarna...


Quote (SummertimeClothes @ 5 Oct 2012 00:25)
tfw annyira tulnepesedett a fold, hogy nem csak a buszon, de otthon sem tudsz kenyelmesen leulni a masfel negyzetmeteres lakasodban, mert tele van


csak az ilyen patriciusok szamara fenttartva mint en ofc.
mondjuk nem tudom milyen lenne, sok kerdest von maga utan az biztos.
de egyebkent ha feltalalnak az orok eletet akkor imo nem lenne tul sok gond, tok raerosen elkezdhetnenk a kornyezo bolygok kolonizaciojat, idonk is volna elhetove tenni(csak szaporulat korlatozas kell, de ha mindenki orokke el, akkor tokre megtehetjuk, hogy parszaz evig stop, aztan utanna mindenki azt csinal amit akar)

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 4 2012 04:33pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 4 2012 04:49pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 4 2012 10:31pm)
csak az ilyen patriciusok szamara fenttartva mint en ofc.
mondjuk nem tudom milyen lenne, sok kerdest von maga utan az biztos.
de egyebkent ha feltalalnak az orok eletet akkor imo nem lenne tul sok gond, tok raerosen elkezdhetnenk a kornyezo bolygok kolonizaciojat, idonk is volna elhetove tenni(csak szaporulat korlatozas kell, de ha mindenki orokke el, akkor tokre megtehetjuk, hogy parszaz evig stop, aztan utanna mindenki azt csinal amit akar)

leginkább a harmadik világban nagy a szaporulat.. csúnya szóval élve a putrikban meg magyarázhatod te a tudományodat, hogy most ne basszatok vagy csak kecskebéllel, mert megyünk a marsra és idő kell..
kínában van olyan törvény, hogy csak egy gyerek lehet és az is csak fiú, igaz, hogy csökken is a népességszaporulat, viszont csomó gyerek úgy él falvakban ott, hogy nincs is anyakönyvezve
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 4 2012 04:51pm
Quote (Senee @ 5 Oct 2012 00:49)
leginkább a harmadik világban nagy a szaporulat.. csúnya szóval élve a putrikban meg magyarázhatod te a tudományodat, hogy most ne basszatok vagy csak kecskebéllel, mert megyünk a marsra és idő kell..
kínában van olyan törvény, hogy csak egy gyerek lehet és az is csak fiú, igaz, hogy csökken is a népességszaporulat, viszont csomó gyerek úgy él falvakban ott, hogy nincs is anyakönyvezve


ok meg nem fognak orokke elni, tehat nem gond ha szaporodnak, mert fogynak is kozben.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 4 2012 05:14pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 4 2012 10:51pm)
ok meg nem fognak orokke elni, tehat nem gond ha szaporodnak, mert fogynak is kozben.


na mondjuk az biztos jó drága lenne az örökélet
ők meg szaporodhatnának bőven, hogy legyen ki szolgálja az urakat és minél többen vannak annál kevesebbet kell fizetni :pp
érdekes kérdés.. de már ez se épp healthy lifestyle, viszont egy topickot csak megérne
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Oct 4 2012 05:22pm
nem lesz itt örök élet, ettől nem kell tartani :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 4 2012 05:23pm
Quote (TassassinHc @ Oct 4 2012 11:22pm)
nem lesz itt örök élet, ettől nem kell tartani :)


ikaruszra is azt mondták bolond mert repülni akart holott nem született madárnak



JA MERT BUSZ VOLT :XD:XD:XDX
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 4 2012 11:37pm
Quote (josheide @ 4 Oct 2012 23:59)
wat the fuck am i reading

azt akarod mondani hogy mindenki legyen megint foldmuves es akkor megintcsak lesz tobb hus? Az a baj, hogy mig megtermelsz x egyszeg hust, addig annak sokszorosat forditod ra. Lenyegeben pazarlas a hus, de jo, mert finom


Dehogy is, az kéne még. A faszt. Nem. Ellenben ha nem tették volna tönkre az utóbbi sok évben a mezőgazdaságot, akkor nem kerülne a csirkemell ezerhaccázba. Meg más húsok sem lennének ilyen rohadt drágák. Ellenben, aki falun él az meg fogja tenni azt, hogy pár állattal esetleg otthon bohóckodik. Az meg, hogy drágább, az részletkérdés, ugyanolyan részletkérdés, mint, hogy egészséges élet is drágább. Nekem nem, mert mi otthon megtermelünk zöldségeket. A víz kútból van, a szivattyú áramköltségével, az idén épített fóliával, azzal a pár permetszerrel, sőt még ha esetleg a munka óradíjjal is számolok, együtt is kevesebből lett több termény, mint amennyibe kerülne a boltba ugyanez a mennyiség.

Állattartásnál tény, hogy kicsit nehezebb a dolog, pláne ha minden szart meg akarsz venni, takarmány stb. De pl csirkét is el lehet tartani búzán (max azt veszel), meg füvet, amit a kertben talál mondjuk. Esetleg vetsz 3négyzetméter lóherét...


Nha mindegy nem azt mondom, hogy mindenki csinálja ezt, hanem, hogy sokan rá lesznek kényszerítve arra, hogy ha falun élnek, akkor falusi módjára is éljenek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12526272829Next
Add Reply New Topic New Poll