Quote (cowding @ 31 Aug 2012 18:42)
most vett szencsáj és azt mondták kifogytak a készletből, szólok ha lesz megint
Quote (Saenchai @ 31 Jul 2012 14:22)
hiába próbálod toborozni az embereket, ez 1 szar
de azért megveszem ofc
na jó, nem
de azért nem mondom biztosra, hogy nem
Quote (Saenchai @ 31 Jul 2012 14:33)
még mindig nem lettem meggyőzve
Quote (Saenchai @ 31 Jul 2012 15:43)
akkor se tudok megbarátkozni a buzis tucat-ázsiai kinézetével, amúgy lehetne akár fasza is
Quote (Saenchai @ 4 Aug 2012 16:40)
én lebeszéltem magam róla
szerintem 2 hét után megunnám

azért csak berántott!
