d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1252627282978Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 30 2012 07:00am
Quote (Saenchai @ Aug 30 2012 01:41pm)
hol?
nem tervezem, hogy megveszem, de ha occsóé hozzám basszák, akkor egye fene


pmd
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 30 2012 03:27pm
Quote (cowding @ Aug 30 2012 01:00pm)
pmd


ha tényleg ilyen olcso akkor johetne ide is az info
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 31 2012 02:58am
minden új karim kap 1 golem bankert
account bound
storageben át lehet adni
gg
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 31 2012 03:13am
Quote (jspogmg @ 30 Aug 2012 23:27)
ha tényleg ilyen olcso akkor johetne ide is az info


this, ha diablo kibasztam 16k-t ez csak jobb lehet
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 31 2012 03:20am
Quote (ElCapitano @ Aug 31 2012 11:13am)
this, ha diablo kibasztam 16k-t ez csak jobb lehet


facebook
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 31 2012 10:44am
Protip:
Amit nyersanyagot összeszedsz/szétszedsz itemet stb. jobbclick -> Deposit collectible
Craft ablaknál ki tudod szedni, és nem foglal inventoryban helyet
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 31 2012 11:15am
Quote (cowding @ 31 Aug 2012 17:44)
Protip:
Amit nyersanyagot összeszedsz/szétszedsz itemet stb. jobbclick -> Deposit collectible
Craft ablaknál ki tudod szedni, és nem foglal inventoryban helyet


mondjuk geci idegesítő, hogy craftoláshoz ki kell szedni a bankból minden nyersanyagot, erre jöhetne valami patch
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 31 2012 11:39am
Engem is erdekelne a game. Hol lehet olcson megkapni?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 31 2012 11:42am
Quote (fahrii @ Aug 31 2012 07:39pm)
Engem is erdekelne a game. Hol lehet olcson megkapni?


most vett szencsáj és azt mondták kifogytak a készletből, szólok ha lesz megint
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 31 2012 11:49am
Quote (cowding @ 31 Aug 2012 18:42)
most vett szencsáj és azt mondták kifogytak a készletből, szólok ha lesz megint


Quote (Saenchai @ 31 Jul 2012 14:22)
hiába próbálod toborozni az embereket, ez 1 szar




de azért megveszem ofc


na jó, nem



de azért nem mondom biztosra, hogy nem


Quote (Saenchai @ 31 Jul 2012 14:33)
még mindig nem lettem meggyőzve


Quote (Saenchai @ 31 Jul 2012 15:43)
akkor se tudok megbarátkozni a buzis tucat-ázsiai kinézetével, amúgy lehetne akár fasza is


Quote (Saenchai @ 4 Aug 2012 16:40)
én lebeszéltem magam róla
szerintem 2 hét után megunnám


:D
azért csak berántott! :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282978Next
Add Reply New Topic New Poll