☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Memories > Nostalgia
Prev
1
25
26
27
28
29
64
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 9336
Replies: 633
Track Topic
Kajnista
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
0.00
#261
Nov 14 2011 07:34am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 01:32pm)
ezen en is felnevettem. :))
Azert nevettel fel rajta mert irtozatosan primitiv vagy, ird be a google -ba hogy benzodiazepinek, mivel a xanax az a benzok csaladjaba tartozik, a hatoanyaga pedig alprazolam.
Olvass es tanulj a rohoges helyett, hulye gyerek...
Kajnista
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
0.00
#262
Nov 14 2011 07:36am
Quote (beni @ Nov 14 2011 01:34pm)
nem kerülne 10 secbe postolni a printscreenelt pm-t, de inkább átadom a magam a "lol u mad" életérzésnek
Shootold inkabb legyszives, oks?
Csinald, gyerunk, mutasd, bizonyisd.
Semmid sincs te szarhazi...
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#263
Nov 14 2011 07:37am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:36pm)
Shootold inkabb legyszives, oks?
Csinald, gyerunk, mutasd, bizonyisd.
Semmid sincs te szarhazi...
ilyenkor szoktak fogadásokat kötni az emberek, de neked semmid nincs sajnos
Garf
Member
Posts: 795
Joined: Jul 21 2003
Gold
:
0.00
#264
Nov 14 2011 07:37am
behányok mert a topic szórakoztat
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#265
Nov 14 2011 07:37am
Quote (Garf @ 14 Nov 2011 14:37)
behányok mert a topic szórakoztat
Ates
Kajnista
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
0.00
#266
Nov 14 2011 07:38am
Quote (beni @ Nov 14 2011 01:37pm)
ilyenkor szoktak fogadásokat kötni az emberek, de neked semmid nincs sajnos
ha lenne rola screenshootod mar reg kiraktad volna, szanalmas vagy soha az eletedben nem mertel velem talalkozni, es soha nem is fogsz merni te senkihazi.
gep mogul nagy a pofad csak...
KiteHawk
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#267
Nov 14 2011 07:39am
Hány éves is ez a cigány csávó?:)
olyan kiábrándító:D
jellemzi az egész magyar cigány társadalmat, mind buta, nyomorék , kötekedős paraszt:D
Kajnista
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold
:
0.00
#268
Nov 14 2011 07:39am
NA, ITT VAGYTOK 14 EN, KIK AZOK AKIK MA EJSZAKA MERNEK VELEM TALALKOZNI IRL @ BP?
MOST KAJAK
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#269
Nov 14 2011 07:40am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:39)
NA, ITT VAGYTOK 14 EN, KIK AZOK AKIK MA EJSZAKA MERNEK VELEM TALALKOZNI IRL @ BP?
MOST KAJAK
KAJAK?
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#270
Nov 14 2011 07:40am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:38pm)
ha lenne rola screenshootod mar reg kiraktad volna, szanalmas vagy soha az eletedben nem mertel velem talalkozni, es soha nem is fogsz merni te senkihazi.
gep mogul nagy a pofad csak...
ha postolok képet akkor mea culpázol te szerencsétlen? ^^
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
25
26
27
28
29
64
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact