d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1252627282964Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:34am
Quote (ecneB @ Nov 14 2011 01:32pm)
ezen en is felnevettem. :))


Azert nevettel fel rajta mert irtozatosan primitiv vagy, ird be a google -ba hogy benzodiazepinek, mivel a xanax az a benzok csaladjaba tartozik, a hatoanyaga pedig alprazolam.
Olvass es tanulj a rohoges helyett, hulye gyerek...
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:36am
Quote (beni @ Nov 14 2011 01:34pm)
nem kerülne 10 secbe postolni a printscreenelt pm-t, de inkább átadom a magam a "lol u mad" életérzésnek


Shootold inkabb legyszives, oks?
Csinald, gyerunk, mutasd, bizonyisd.
Semmid sincs te szarhazi...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:37am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:36pm)
Shootold inkabb legyszives, oks?
Csinald, gyerunk, mutasd, bizonyisd.
Semmid sincs te szarhazi...


ilyenkor szoktak fogadásokat kötni az emberek, de neked semmid nincs sajnos
Member
Posts: 795
Joined: Jul 21 2003
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:37am
behányok mert a topic szórakoztat
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2011 07:37am
Quote (Garf @ 14 Nov 2011 14:37)
behányok mert a topic szórakoztat


Ates
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:38am
Quote (beni @ Nov 14 2011 01:37pm)
ilyenkor szoktak fogadásokat kötni az emberek, de neked semmid nincs sajnos


ha lenne rola screenshootod mar reg kiraktad volna, szanalmas vagy soha az eletedben nem mertel velem talalkozni, es soha nem is fogsz merni te senkihazi.
gep mogul nagy a pofad csak...
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 14 2011 07:39am
Hány éves is ez a cigány csávó?:)
olyan kiábrándító:D
jellemzi az egész magyar cigány társadalmat, mind buta, nyomorék , kötekedős paraszt:D
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 07:39am
NA, ITT VAGYTOK 14 EN, KIK AZOK AKIK MA EJSZAKA MERNEK VELEM TALALKOZNI IRL @ BP?
MOST KAJAK
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 14 2011 07:40am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 14:39)
NA, ITT VAGYTOK 14 EN, KIK AZOK AKIK MA EJSZAKA MERNEK VELEM TALALKOZNI IRL @ BP?
MOST KAJAK


KAJAK?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 07:40am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:38pm)
ha lenne rola screenshootod mar reg kiraktad volna, szanalmas vagy soha az eletedben nem mertel velem talalkozni, es soha nem is fogsz merni te senkihazi.
gep mogul nagy a pofad csak...


ha postolok képet akkor mea culpázol te szerencsétlen? ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282964Next
Closed New Topic New Poll