d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1252627282935Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 9 2011 09:03am
Quote (Zayl @ Mar 9 2011 03:56pm)
Jaja, Rici más volt.


Rici antiszociális volt, ez a gyerek meg ostoba.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 09:04am
Quote (ecneB @ 9 Mar 2011 17:00)
nem tudom minek kell vki, akinek lehet szidni az edesanyjat, de mindegy. mas forumokon erdekes mod nincs meg ez a szint, persze neha elofordul egy-ket durvabb szovaltas, de azt az erintett felek elintezik pm-ben.


miért? szerintem sokkal szórakoztatóbb egy jó kis flame topic

mint mondjuk taszilo dailyjei együttvéve...

meg ha úgymond értelmesen folyik a vita akkor az kifejezetten érdekes...

sajnos mostanában a topicok nagyrésze kb annyi tartalommal bír mint a korábban említett "sorozat"...

This post was edited by ReDEyeS on Mar 9 2011 09:04am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 9 2011 09:04am
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 16:52)
Így is helyesebben cselekedsz a nagyjánál : P : )))
No de szerintem ezt a témát már kiveséztük.


ptdk itt járt?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 9 2011 09:06am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 17:04)
miért? szerintem sokkal szórakoztatóbb egy jó kis flame topic

mint mondjuk taszilo dailyjei együttvéve...

meg ha úgymond értelmesen folyik a vita akkor az kifejezetten érdekes...

sajnos mostanában a topicok nagyrésze kb annyi tartalommal bír mint a korábban említett "sorozat"...


te, baszki
1 éve nem láttam rendes flametopikot...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 09:06am
Quote (Namechange @ 9 Mar 2011 20:03)
kár hogy letöröltem a greendayquotes.txt-t :(


Nekem még megvan. Majd kiadom könyvben.

Quote (jarabekg @ 9 Mar 2011 20:02)
Senki sem bántott még meg? Orly? Akkor miért sírtál amikor megkérdeztem, h miért kellett söndört reportolni, hogy te láttad hogy bánik vele? Láttad mekkora fasz volt? (ha jólemlékszem pont szó szerint) Persze, az emberek direkt szokták lejáratni magukat, és jót szórakoznak rajta... ha visszaolvasnád a saját postjaidat látnád a fröcsögő nyáladat és csurgó könnyeidet, és azt, hogy egyszerű vagy mint egy faék.

És az, hogy egy atyafi pusztai szakközepes suttyó csóri tróger aki csak 3,5 IQval több mint egy mekcsiken, aki nao szejcsizi a tincsi tsajszikat, és olyan szinten függ egy online társaságtól, hogy akárhányszor elzavarják, akárhányszor leírja h ő mekkora rl rulzor, és hogy mennyire nincs szüksége erre az egészre mert, hogy őt rl mennyire szeretik (persze a fent említett okokból ezt alapból kétlem), mégis minden egyes kurva alkalommal visszajön, és próbálja megszerettetni magát, többre tartja magát nálam a valós életben, az alapján, ahogy online megismert, biztos azért van mert én tényleg akkora suttyú vagyok.

Nem kezdem el bizonygatni neked, hogy jobb vagyok nálad, egyrészt mert ez egy tény, másrészt meg neked mondhat akármit az ember, akár szépen akár kapszlokkal, nem jut el az agyadig, mivel ostoba vagy.

Az, hogy boldogabb vagy nálam, lehetséges, de csak szimplán azért mert boldogok a lelki szegények... Ha ezért tartod többre magad akkor csak annyit mondok, hogy okj.


Azt kell mondjam én is kicsit többre tartom magam Petinél.

Most megkövezhettek.

Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 09:06am
Quote (Ad4mz @ 9 Mar 2011 17:06)
te, baszki
1 éve nem láttam rendes flametopikot...


hát ezaz...

elszomorító :((
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 09:06am
Quote (jarabekg @ Mar 9 2011 05:03pm)
Rici antiszociális volt, ez a gyerek meg ostoba.


te viszont egy istsnkirály vagy mi xDDDD
hagyjál már, nem vagyok ostoba, egyszerűen nem is akarok közétek beilleszkedni :D csak páran ebben a tévhitben vannak. pedig max pár embert csipkedni járok ide fel xd jézusom lassan rossz nézni ahogy sírtok. már az lesz, hogy én skizofrén vagyok és elmebeteg ja és meg kéne ölnöm magam... ohhh sry ezek már mind elhagzottak ezer meg ezer könny társaságában xDDD
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 09:07am
Quote (josheide @ 9 Mar 2011 17:06)
Nekem még megvan. Majd kiadom könyvben.



Azt kell mondjam én is kicsit többre tartom magam Petinél.

Most megkövezhettek.


:kődobálóssmileamineknemjuteszembeaneve:
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 9 2011 09:07am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:06)
te viszont egy istsnkirály vagy mi xDDDD
hagyjál már, nem vagyok ostoba, egyszerűen nem is akarok közétek beilleszkedni :D csak páran ebben a tévhitben vannak. pedig max pár embert csipkedni járok ide fel xd jézusom lassan rossz nézni ahogy sírtok. már az lesz, hogy én skizofrén vagyok és elmebeteg ja és meg kéne ölnöm magam... ohhh sry ezek már mind elhagzottak ezer meg ezer könny társaságában xDDD


mintha sírnál
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 9 2011 09:08am
Quote (josheide @ Mar 9 2011 04:06pm)
Nekem még megvan. Majd kiadom könyvben.



Azt kell mondjam én is kicsit többre tartom magam Petinél.

Most megkövezhettek.


Az lényegtelen, az számít, hogy peti többre tartja magát nálunk, és ha ő több mint mi akkor neki van igaza, ergo igazolta saját állítását... Szomorú vagyok hogy mi sikertelen értelmiségkezdemény világnyomorultjai itt fröcsögtetjük a nyálunkat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282935Next
Add Reply New Topic New Poll