Quote (RRC @ Jun 26 2010 11:27pm)
hétfőn megyek három napra sátorozni a barátnőmmel KETTESBEN
hát az geciizgalmas :\
én nem vállalnám be, bár azt mondtad ti szekszmániások vagytok ami azt jelenti éjjel nappal fűn fán, akkor gondolom azt csináljátok majd