d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev12526272829122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 26 2010 04:27pm
hétfőn megyek három napra sátorozni a barátnőmmel KETTESBEN
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 26 2010 05:27pm
Quote (RRC @ Jun 26 2010 11:27pm)
hétfőn megyek három napra sátorozni a barátnőmmel KETTESBEN


hát az geciizgalmas :\

én nem vállalnám be, bár azt mondtad ti szekszmániások vagytok ami azt jelenti éjjel nappal fűn fán, akkor gondolom azt csináljátok majd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 26 2010 05:29pm
Quote (RRC @ 27 Jun 2010 00:27)
hétfőn megyek három napra sátorozni a barátnőmmel KETTESBEN


filmet kérünk majd azért.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 26 2010 05:31pm
Ma köszöntem jancsinak de nem ismert fel :c

JA ÉS JÚLIUS ÖTÖDIKÉN KEZDŐDIK A RÓKMARATON @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

This post was edited by Ghostmasterq on Jun 26 2010 05:31pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 26 2010 10:56pm
Tegnap reggel 11 óta fent vagyok, 9től ~4-ig házibulin voltam, érdekes este volt, kicsit kivagyok. rl hard

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 26 2010 10:56pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 27 2010 12:59pm
megyünk imdethtel fesztiválra inni meg cigizni thumbsup
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 27 2010 01:00pm
lyó volt tegnap a kárpátia
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 27 2010 01:01pm
most voltam 8 haverral a balatonon egy nyaralóban 5napot, rl hard
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 27 2010 01:02pm
rlsux
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 27 2010 01:02pm
Quote (Moonflow @ Jun 27 2010 08:02pm)
rlsux


dota>>>
Go Back To Magyar Topic List
Prev12526272829122Next
Add Reply New Topic New Poll