d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev1252627282941Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 22 2010 06:46am
Quote (Ad4mz @ Jun 22 2010 02:45pm)
tegnap belenéztem

jó nagy szar az a film



DE ÉN AZÉRT VERETNÉM A PICSÁDBA CUNCI


DE AZÉRT TACSI IS PICSÁN AKART VÁGNI,AZT ÉN TEPERTEM LE HAMARABB
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 22 2010 06:48am
Quote (banyek @ 21 Jun 2010 21:06)
tte csak azért csinálsz valamit, hogy a másiknak tetszél? csak is olyat cselekszel, amit mások elfogadnak? Csakis olyannal próbálkozol, amit a többség elfogad ? Ezek szeritn te túlságosan is foglalkozol azzal, hogy a másik miyen véleménynel van rólad ?


Nem, én pl. szívesen fúrnék egy lyukat a koponyádra, és beleszarnék.

Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:19)
http://img411.imageshack.us/img411/5667/drgmmal.png



úristen :blink:
szia cica
te egyre szebb vagy esküszöm


De legalább Szombathely :DDDDdd

This post was edited by josheide on Jun 22 2010 06:50am
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 22 2010 07:10am
Quote (zenebuddhizmus @ 21 Jun 2010 22:06)
azer a replay ruhák se olcsók


retroboy spoken
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 22 2010 07:36am
Quote (josheide @ 22 Jun 2010 14:48)
Nem, én pl. szívesen fúrnék egy lyukat a koponyádra, és beleszarnék.



De legalább Szombathely :DDDDdd


:DDDDDD

Júliba megyek oda, nem futunk össze? :DDDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 22 2010 07:45am
Quote (Szuzsika @ 22 Jun 2010 15:36)
:DDDDDD

Júliba megyek oda, nem futunk össze? :DDDD


Ha itthon leszek, akkor esetleg.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 22 2010 08:55am
Quote (Szuzsika @ Jun 22 2010 02:36pm)
:DDDDDD

Júliba megyek oda, nem futunk össze? :DDDD


ide hallom József törött szívének darabkáit ahogy tompán koppannak a parkettán
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 22 2010 09:52am
Quote (beni @ 22 Jun 2010 16:55)
ide hallom József törött szívének darabkáit ahogy tompán koppannak a parkettán


:'DDDDDD
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 22 2010 09:54am
Quote (beni @ Jun 22 2010 04:55pm)
ide hallom József törött szívének darabkáit ahogy tompán koppannak a parkettán


jozef ebben a pillanatban is valami buliban emeli a hangulatot szétdrogozva,3 csaj társaságában
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Jun 22 2010 10:14am
Quote (josheide @ 22 Jun 2010 15:45)
Ha itthon leszek, akkor esetleg.


josheide+szuzsika

kétszerelmes pááááár mindigegyütt jááááár
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 22 2010 10:25am
Quote (pocahontas @ 22 Jun 2010 18:14)
josheide+szuzsika

kétszerelmes pááááár mindigegyütt jááááár


Elképzeltem, ahogy mondod úgy, hogy ilyen arcot vágsz.




És mosolyogtam.

This post was edited by David_ibolykane on Jun 22 2010 10:25am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282941Next
Add Reply New Topic New Poll