Quote (banyek @ 21 Jun 2010 21:06)
tte csak azért csinálsz valamit, hogy a másiknak tetszél? csak is olyat cselekszel, amit mások elfogadnak? Csakis olyannal próbálkozol, amit a többség elfogad ? Ezek szeritn te túlságosan is foglalkozol azzal, hogy a másik miyen véleménynel van rólad ?
Nem, én pl. szívesen fúrnék egy lyukat a koponyádra, és beleszarnék.
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:19)
http://img411.imageshack.us/img411/5667/drgmmal.png
úristen
szia cica
te egyre szebb vagy esküszöm
De legalább Szombathely :DDDDdd
This post was edited by josheide on Jun 22 2010 06:50am