Quote (szenszei @ 30 May 2010 17:43)
mar a 10. oldalon ra szavaztam es nem is csak azert mert cicabaal hanem szerintem tenyleg vicces mien nagy kepessegekre tett szert a paint kezeleseben

igen
ez tényleg annyira vicces
Quote (AngryBug @ 30 May 2010 17:49)
érdemes elolvasni ezt a +5 oldalt?
nem
This post was edited by zenebuddhizmus on May 30 2010 09:50am