d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev12526272829197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 26 2009 03:09am
Quote (vtibor @ 26 Dec 2009 10:05)
ezen felrohogtem :-))))
regi szep emlekek


oberon_fos, nyuladze, http://forums.d2jsp.org/user.php?i=556756 és még sokan mások
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 26 2009 03:20am
Quote (ElCapitano @ Dec 26 2009 10:08am)
Nem hiszem de ha gyanúsan gyors volt a trade, szarrá vizsgálják. Pl locked lesz de nem scammer, mint te pl.


kinkrétan m4yst3r féle esetre gondolok
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 26 2009 03:23am
Quote (Lajo @ 26 Dec 2009 01:15)
Azért, mert minden mod (illetve általában minden bináris file) biztonsági kockázatot jelent, gyakran tartalmaznak keyloggert és egyebeket. Az "asia" realm adminjai például gyakran keylogolják a usereiket. Hidd el, nem viccből találtuk ki ezeket a szabályokat.


Na ez érdekelt engem, köszönöm.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 26 2009 04:59am
Quote (Janou @ 26 Dec 2009 09:09)
oberon_fos, nyuladze, http://forums.d2jsp.org/user.php?i=556756 és még sokan mások


OberonEsNorina is onnan lett kreálva?
Member
Posts: 2,578
Joined: Aug 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 26 2009 05:27am


És emiatt a sig miatt semmi nem jár?? Sztem súlyosan áthágja a szabályzatot...
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 26 2009 05:30am
Quote (WhiskeyInTheJar @ 26 Dec 2009 13:27)
http://i47.tinypic.com/wb3n6c.jpg

És emiatt a sig miatt semmi nem jár?? Sztem súlyosan áthágja a szabályzatot...


Már kitárgyaltuk és ahogy elnézem nem is akutális téma,
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 26 2009 05:59am
Quote (bavar01 @ Dec 26 2009 12:30pm)
Már kitárgyaltuk és ahogy elnézem nem is akutális téma,


hát kíváncsi lenék ha 1-2 zsidó/roma jsp user meglátná,, mit szólna :O
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 26 2009 06:15am
Quote (kemiii1338 @ 26 Dec 2009 13:59)
hát kíváncsi lenék ha 1-2 zsidó/roma jsp user meglátná,, mit szólna :O


Both here
de no para
ha a saját nyomorom nem tudok 1 jót nevetni akkor már semmin :)
Member
Posts: 63
Joined: Jan 2 2009
Gold: 0.00
Dec 26 2009 07:21am
Quote (Oberon_os @ Dec 26 2009 10:59am)
OberonEsNorina is onnan lett kreálva?


nem, az egy másik történet
Member
Posts: 3,850
Joined: Oct 23 2009
Gold: 1.65
Warn: 60%
Dec 26 2009 07:25am
Quote (OberonandNorina @ Dec 26 2009 03:21pm)
nem, az egy másik történet


8D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12526272829197Next
Add Reply New Topic New Poll