Quote (Lajo @ 26 Dec 2009 01:15)
Azért, mert minden mod (illetve általában minden bináris file) biztonsági kockázatot jelent, gyakran tartalmaznak keyloggert és egyebeket. Az "asia" realm adminjai például gyakran keylogolják a usereiket. Hidd el, nem viccből találtuk ki ezeket a szabályokat.
Na ez érdekelt engem, köszönöm.