d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev1252627282955Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 3 2010 06:44pm
Quote (hedgehogsword @ Mar 4 2010 01:39am)
ok! css bunny!
http://www.youtube.com/watch?v=TV5FGmAEQHg
!!!!
tekerj úgy a feléhez ^^


hát ennek meglehetősem semmi köze a 3. dimenzióhoz
2cm--rel hosszabbat tuc ugrani wow
igazi előny.
afk
fexem alszom

This post was edited by Taszilo.^ on Mar 3 2010 06:48pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 3 2010 06:49pm
Quote (Taszilo.^ @ 4 Mar 2010 01:44)
hát ennek meglehetősem semmi köze a 3. dimenzióhoz
2cm--rel hosszabbat tuc ugrani wow
igazi előny.


:DDDDD
Ez a gond, ezt nem látod be: nem az a lényeg hogy nagyobbat tudsz ugrani, hanem hogy ki tudod használni, hogy Te nagyobbat tudsz ugrani. De ha nem lenne bunnihopp, akkor is kurvasokat számítana (mármint a mozgás).
Ez olyan, mint a sakk, de leginkább mint bármi észjáték: nem attól lesz nehéz, hogy Te mit tudsz csinálni... Hanem hogy jobban tudd azt csinálni, mint az ellenfeled.

This post was edited by Oberon_os on Mar 3 2010 06:51pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 3 2010 06:51pm
Quote (Oberon_os @ 4 Mar 2010 02:43)
Ez mindennel így van, minden játékban, amit "profi" szinten űzöl.
Nem attól leszel jó gránátos, hogy oda dobod a gránátot, ahova akarod: hanem attól, hogy tudod hova kell, átlátod a szerepét a stratégiában.
Nem attól fogsz jól mozogni, hogy bánihoppolsz amikor csak akarsz, hanem ha tudod hol van a másik, és ezt kihasználod mozgásoddal.
Nem attól lesz jó awp-s valaki, mert a pixelt kilövi, hanem mert tudja hol vannak olyan helyek, ahol ezt ki is használja igazán, illetve ha térképen látja hol van a társ, milyen helyről nem kell ellenféltől félni és zoomolhat nyugodtan.
ésatöbbi

Persze, valamennyire tudni kell kezelni az adott dolgot, de ezt az ember viszonylag hamar eléri. Sokkal később érti meg, a játékban valójában ez mire is való. Igaz ez d2-re, cs-re, de szerintem minden játékra: sokkal nagyobb tudás az adott dolog szerepét, kihasználhatóságát megérteni, mintsem tökéletesen véghezvinni azt. Az ugyanis csak gyakorlás kérdése (persze, igazán pro skill ilyenekben sokat számít...).


egy idő után már alig kell célozni, ha az ember megfelelően játszik, 90%ban csak helyezkedik, és lő ha beleszaladt a másik feje.. :D
Quote (Taszilo.^ @ 4 Mar 2010 02:44)
hát ennek meglehetősem semmi köze a 3. dimenzióhoz
2cm--rel hosszabbat tuc ugrani wow
igazi előny.
afk
fexem alszom


vannak itt is helyek amiket sima ugrással sose érsz el kb, nem beszélve a haladási sebességről..
picsáért kell 8kor kelnem -.-

This post was edited by hedgehogsword on Mar 3 2010 06:52pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 4 2010 02:52am
GTFO MINDEN NOOB OFFTOPIKOS CS-ERNEK


BEST REGARDS,
SZABIKA
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 4 2010 04:30am
Quote (szabika @ Mar 4 2010 09:52am)
GTFO MINDEN NOOB OFFTOPIKOS CS-ERNEK


BEST REGARDS,
SZABIKA


VOUCH, CS-SEK TAKAROGGYANK
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 4 2010 11:47am
lol rászoktam
Banned
Posts: 225
Joined: Jan 14 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 4 2010 11:49am
Quote (ace07 @ Mar 4 2010 05:47pm)
lol rászoktam


de azért offline vagy :wacko:
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 4 2010 11:53am
Quote (talicska @ 4 Mar 2010 18:49)
de azért offline vagy :wacko:


mert meek enni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 4 2010 11:54am
Én is leírom a véleményemet, mert az említett gamek mindegyikével éveket játszottam (legkevesebbet UT-val, legtöbbet CS:S-al)

Quake meg UT egy teljesen más kategória, abszolút felesleges összehasonlítani CS-vel.

Sem UT-ban, sem Quake-ben nem voltam sosem kiemelkedő -- persze bunnyzni tökéletesen megtanultam keserves hónapok alatt mindegyikben, és pub-on is legyőztem a nagy átlagot, de ez tudjuk kb. mit jelent..

CS:S-re talán azt mondanám, hogy ott high közeli lehetek, de ott sem az aim ami a legtöbbet nyomja a latba -- és itt jön képbe a mozgás. Szinte évek óta ugyan úgy lövök, egyszerűen csak amíg Quake-ben és UT-ban annak kell kifejlődnie, hogy átlásd a következő 15 lépésedet, merre megy ő, merre mész Te (mivel piszok gyorsan szántasz át a pályán) addig CS:S-ben azt kell megtanulni, hogy abban a "korlátolt testben" milyen mozdulatokkal tudsz a leghamarabb lőni, visszabújni, és ráérezni ezek ritmusára

Ízlések és pofonok, hogy kinek mi tetszik, de ismételten: A 3 három játék 2 teljesen különböző kategória, annak ellenére hogy FPS-ek
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 4 2010 11:58am
Hát ezt bizony félre editeltem, sry :D

Quote (Taszilo.^ @ 4 Mar 2010 01:44)
hát ennek meglehetősem semmi köze a 3. dimenzióhoz
2cm--rel hosszabbat tuc ugrani wow
igazi előny.
afk
fexem alszom


Igen is az, teszem azt (és most feltételezni fogom, hogy CS-shez beszélek) Dust2 B-n vagy, és A-ra leteszik a bombát

5 ugrásból át tudok bunnyzni a másik lerakóra, míg ez legalább 3x addig tartana simán. Nem egyszer múlt ezen egy kör

This post was edited by Anarkin on Mar 4 2010 12:00pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252627282955Next
Add Reply New Topic New Poll