Quote (Oberon_os @ 4 Mar 2010 02:43)
Ez mindennel így van, minden játékban, amit "profi" szinten űzöl.
Nem attól leszel jó gránátos, hogy oda dobod a gránátot, ahova akarod: hanem attól, hogy tudod hova kell, átlátod a szerepét a stratégiában.
Nem attól fogsz jól mozogni, hogy bánihoppolsz amikor csak akarsz, hanem ha tudod hol van a másik, és ezt kihasználod mozgásoddal.
Nem attól lesz jó awp-s valaki, mert a pixelt kilövi, hanem mert tudja hol vannak olyan helyek, ahol ezt ki is használja igazán, illetve ha térképen látja hol van a társ, milyen helyről nem kell ellenféltől félni és zoomolhat nyugodtan.
ésatöbbi
Persze, valamennyire tudni kell kezelni az adott dolgot, de ezt az ember viszonylag hamar eléri. Sokkal később érti meg, a játékban valójában ez mire is való. Igaz ez d2-re, cs-re, de szerintem minden játékra: sokkal nagyobb tudás az adott dolog szerepét, kihasználhatóságát megérteni, mintsem tökéletesen véghezvinni azt. Az ugyanis csak gyakorlás kérdése (persze, igazán pro skill ilyenekben sokat számít...).
egy idő után már alig kell célozni, ha az ember megfelelően játszik, 90%ban csak helyezkedik, és lő ha beleszaladt a másik feje..

Quote (Taszilo.^ @ 4 Mar 2010 02:44)
hát ennek meglehetősem semmi köze a 3. dimenzióhoz
2cm--rel hosszabbat tuc ugrani wow
igazi előny.
afk
fexem alszom
vannak itt is helyek amiket sima ugrással sose érsz el kb, nem beszélve a haladási sebességről..
picsáért kell 8kor kelnem -.-
This post was edited by hedgehogsword on Mar 3 2010 06:52pm